Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Drift FNT0012

Код: 640750
Кешбек 11 грн
588 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Solo Mode Drift – колекційна фігурка у вигляді героя тактико-стратегічного шутера Fortnite, яка може приймати різні положення завдяки 19-ти точкам артикуляції. Іграшка стане чудовим подарунком як для дітей, так і для дорослих фанатів «королівської битви».

   

  Особливості:

  • 19 рухомих точок артикуляції
  • Зброя і підставка у комплекті
  • Офіційний ліцензійний продукт
  • Висота фігурки – 10,2 см
   

  Рухома фігурка

  Головна особливість фігурок Fortnite від Jazwares – рухливість. Іграшка отримала 19 точок артикуляції (шарніри та механізми обертання), завдяки яким може приймати найрізноманітніші положення, імітувати жести та навіть танець. В якому вигляді встановити героя – вирішувати лише його власнику. Висота 10,2 см покликана забезпечити максимальну зручність у грі.

   

  Висока деталізація

  Дітлахи, які вже бачили Drift у грі Fortnite, добре знають кожну деталь його образу. Тому в американській компанії Jazwares особливу увагу приділили зовнішньому вигляду іграшки, зробивши її максимально реалістичною. Фігурка постане перед дитиною у своєму фірмовому плащі, прикрашеному золотистими елементами. Обличчя героя приховане під білою маскою тварини, як і у віртуального прототипа.

   

  Повний комплект

  Щоб виживати у постапокаліптичному світі та боротися до самого кінця, наш герой укомплектований киркою Rift Edge. Чудернацька форма зброї для збору ресурсів вдало підкреслює строкатий образ Fortnite Drift. Також у комплекті передбачена підставка для фігурки, яку можна використовувати і при будівництві споруд.

   

  Створіть колекцію

  Хочете відтворити віртуальний сюжет у себе вдома? Разом з іграшкою ви отримуєте барвистий Буклет колекціонера. З його допомогою можна відмічати прогрес у створенні свого власного світу Fortnite. Збирайте більше героїв, більше зброї та більше будівельних матеріалів для зведення неймовірних споруд.

   

  Розвиток у грі

  Різноманіття рухів, які доступні нашому герою, подарує дитині багато радісних миттєвостей і буде корисним для його розвитку. Гра з артикуляційною фігуркою розвиває логічне мислення, дрібну моторику та уяву. Застосування якісних матеріалів робить іграшку цілком безпечною для здоров'я дітей.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Drift FNT0012
  Кешбек 11 грн
  588 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс