Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Teknique FNT0015

Код: 640751
Кешбек 11 грн
588 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Solo Mode Teknique – колекційна фігурка для маленьких і дорослих фанатів тактико-стратегічного шутера Fortnite. Завдяки 19-ти точкам артикуляції іграшку можна встановлювати у найрізноманітніших положеннях.

   

  Особливості:

  • 19 рухомих точок артикуляції
  • Зброя та підставка у комплекті
  • Офіційний ліцензійний продукт
  • Висота фігурки – 10,2 см
   

  Рухома фігурка

  Головна особливість фігурок Fortnite від Jazwares – рухливість. Іграшка отримала 19 точок артикуляції (шарніри та механізми обертання), завдяки яким може приймати найрізноманітніші положення, імітувати жести та навіть танець. В якому положенні встановити Teknique – вирішувати лише її власнику. Висота 10,2 см покликана забезпечити максимальну зручність у грі.

   

  Висока деталізація

  Кожному шанувальнику Fortnite добре знайомий зовнішній вигляд головних героїв. Тому в американській компанії Jazwares особливу увагу приділили опрацюванню дизайну іграшки, зробивши її максимально реалістичною. Як і свій віртуальний прототип, Teknique отримала сіру куртку з капюшоном, фіолетові штанці та класичні кеди.

   

  Зброя у комплекті

  Іграшка укомплектована досить незвичайною зброєю виживання та збору ресурсів, стилізованою під валик для фарбування. У віртуальному світі він перетворюється на руйнівну кирку, а в офлайні просто служить вдалим доповненням стилю Teknique. Також у комплекті передбачена підставка для фігурки, яку можна використовувати і при будівництві споруд.

   

  Створіть колекцію

  Хочете відтворити віртуальний сюжет прямісінько у дитячій кімнаті? Разом з іграшкою ви отримуєте барвистий Буклет колекціонера. З його допомогою можна відмічати прогрес у створенні свого власного світу Fortnite. Збирайте більше героїв, більше зброї і більше будівельних матеріалів для зведення неймовірних споруд.

   

  Розвиток у грі

  Різноманіття рухів, які доступні Teknique, подарує малюкові багато веселих миттєвостей і буде корисним для його розвитку. Гра з артикуляційною фігуркою розвиває логічне мислення, дрібну моторику та уяву. Застосування якісних матеріалів робить іграшку цілком безпечною для здоров'я дітей.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Mode Teknique FNT0015
  Кешбек 11 грн
  588 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс