Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Raptor FNT0014

Код: 640752
Кешбек 11 грн
588 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Solo Raptor – колекційна фігурка, створена за мотивами тактико-стратегічного шутера Fortnite. Родзинкою іграшки є можливість приймати найрізноманітніші положення, чого вдалося досягти завдяки 19-ти точкам артикуляції. Вона стане чудовим подарунком як для дітей, так і для дорослих фанатів «королівської битви».

   

  Особливості:

  • 19 рухомих точок артикуляції
  • Зброя та підставка у комплекті
  • Офіційний ліцензійний продукт
  • Висота фігурки – 10,2 см
   

  Продумана конструкція

  Шукаєте іграшку з незвичайними можливостями? Колекційна фігурка отримала 19 точок артикуляції (шарніри і механізми обертання), завдяки яким може приймати найрізноманітніші положення, імітувати жести і навіть танець. В якому вигляді встановити Раптора – вирішувати тільки його власнику. Висота 10,2 см покликана забезпечити максимальну зручність у грі.

   

  Реалістичний дизайн

  Колекційна фігурка повторює зовнішній вигляд Раптора – льотчика-випробувача королівських ВПС, якому довелося виживати у постапокаліптичному світі. Офіційна ліцензійна іграшка вражає уяву високим рівнем деталізації. Як і свій віртуальний прототип, герой постає перед нами у своїй льотній куртці з шевроном, авіаційних навушниках та жовтому підшоломнику.

   

  Повне екіпірування

  У суворих умовах зомбі-апокаліпсису, де необхідно оборонятися та добувати харчі, потрібно завжди бути напоготові. Раптор отримав зброю виживання та збору ресурсів Spectre – велику кирку, яка дозволяє трощити все на своєму шляху. Також у комплекті передбачена підставка для фігурки, яку можна використовувати і при будівництві споруд.

   

  Створіть колекцію

  Хочете відтворити віртуальний сюжет прямісінько у дитячій кімнаті? Разом з іграшкою ви отримуєте барвистий Буклет колекціонера. З його допомогою можна відмічати прогрес у створенні свого власного світу Fortnite. Збирайте більше героїв, більше зброї та більше будівельних матеріалів для зведення неймовірних споруд.

   

  Корисна гра

  Різноманіття рухів, які доступні Раптору, подарує дитині багато радісних миттєвостей і буде корисним для його розвитку. Гра з артикуляційною фігуркою розвиває логічне мислення, дрібну моторику та уяву. Застосування якісних матеріалів робить іграшку цілком безпечною для здоров'я дітей.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Solo Raptor FNT0014
  Кешбек 11 грн
  588 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс