Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Squad Mode FNT0019

Код: 640754
Кешбек 39 грн
1 986 грн
Кешбек 39 грн
від 80 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Squad Mode – ігровий набір від компанії Jazwares – відомого американського виробника дитячих іграшок. Набір складається з чотирьох колекційних фігурок за мотивами гри Fortnite та аксесуарів для них. Високий рівень деталізації робить Squad Mode чудовим подарунком для маленьких та дорослих фанатів «королівської битви».

   

  До набору входить:

  • 4 ігрові фігурки
  • 8 одиниць зброї
  • 4 підставки
  • Буклет колекціонера
   

  Кращі з кращих

  У цьому наборі ви отримуєте колекційні фігурки чотирьох найпопулярніших персонажів тактико-стратегічного шутера Fortnite. Рагнарок, Рекс, Керівник Кадл, Підривник Брайт – всі вони добре відомі кожному фанату гри. Оскільки виробництво іграшок ліцензоване творцями «королівської битви», виробник забезпечив максимальний рівень деталізації героїв.

   

  Гра без обмежень

  Рухливість іграшок дозволяє реалізувати практично будь-який момент з сюжету Fortnite. Кожна фігурка Squad Mode має 19 точок артикуляції, завдяки чому в процесі гри можна відтворити практично будь-який жест, найепічнішу позу і навіть танець. Висота фігурок 10,2 см робить їх оптимальним варіантом для створення домашньої колекції.

   

  Значний арсенал

  Постапокаліптичний світ сповнений небезпек та перешкод, що зустрічаються на шляху вцілілих. Фігурки-скіни укомплектовані значним арсеналом озброєння, який складається з чотирьох одиниць стрілецької зброї та чотирьох одиниць холодної зброї для ближнього бою, збору ресурсів та руйнування перешкод. Також у комплекті передбачені чотири будівельні матеріали-підставки.

   

  Буклет колекціонера

  Хочете відтворити віртуальний сюжет прямісінько у дитячій кімнаті? Разом з ігровим набором ви отримуєте барвистий Буклет колекціонера. З його допомогою можна відмічати прогрес у створенні свого власного світу Fortnite. Збирайте більше героїв, більше зброї і більше будівельних матеріалів для зведення неймовірних споруд.

   

  Розвиток у грі

  Гра з артикуляційними фігурками подарує дитині багато радісних миттєвостей і буде корисною для її розвитку. Jazwares Fortnite Squad Mode розвиває логічне мислення, дрібну моторику та уяву. Застосування якісних матеріалів робить набір повністю безпечним для здоров'я дітей.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Squad Mode FNT0019
  Кешбек 39 грн
  1 986 грн
  Кешбек 39 грн
  від 80 грн/міс