Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Turbo Builder Set набір FNT0036

Код: 640755
Кешбек 39 грн
1 986 грн
Кешбек 39 грн
від 80 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Turbo Builder Set – ігровий набір для будівництва споруд, створений за мотивами тактико-стратегічного шутера Fortnite. Проявити фантазію дозволяє наявність різних матеріалів, таких як "метал", "деревина" і "камінь". Згідно з сюжетом гри, в будівлях вцілілі можуть ховатися від ворожого вогню та займати вигідні позиції.

   

  До набору входить:

  • 81 будівельний матеріал
  • 2 артикуляційні ігрові фігурки
  • 4 одиниці стрілецької зброї
  • 2 одиниці зброї збору
  • Буклет колекціонера
   

  Відчуйте себе архітектором

  Кожен фанат «королівської битви» знає, що наявність будівель дає вагому тактичну перевагу у боях з противниками. Turbo Builder Set дозволяє створювати такі ж споруди оффлайн. У наборі є 81 будівельний матеріал: 27 плиток "металу", 27 плиток "каменю" та 27 плиток "дерева". Всі матеріали легко з'єднуються між собою.

   

  Практична конструкція

  З'єднання будівельних матеріалів нагадує принцип звичайного конструктора, елементи якого з'єднуються на пластикових виступах. Завдяки цьому споруди не лише легко будувати, а й просто розбирати. Плитки матеріалу "дерево" можна використовувати як підставки для колекційних фігурок Jazwares Fortnite.

   

  Все для гри

  Творці Turbo Builder Set подбали не лише про будівельні матеріали. У великому пакуванні також є 2 артикуляційні ігрові фігурки Jonesy та Raven, 4 одиниці стрілецької зброї та 2 одиниці зброї збору. Таке різноманіття робить набір хорошим ознайомчим подарунком для тих, у кого ще немає іграшок з екосистеми Jazwares Fortnite.

   

  Корисне дозвілля

  Як виглядатимуть побудовані споруди, дитина вирішує сама. Гра з Turbo Builder Set розвиває дрібну моторику, уяву та просторове мислення. Створюючи різноманітні споруди та видозмінюючи їх, діти вчаться втілювати свої ідеї у реальності. Цілком можливо, що таке дозвілля допоможе визначитися з майбутньою професією.

   

  Безпечні матеріали

  Набір створений компанією Jazwares – провідним американським виробником іграшок, який славиться уважним ставленням до якості своєї продукції. Всі компоненти Turbo Builder Set виготовлені з довговічного і стійкого до зовнішніх впливів пластику, який не виділяє шкідливих випарів. Завдяки цьому побудова споруд принесе дітлахам лише радісні емоції.

  Ігрова колекційна фігурка Jazwares Fortnite Turbo Builder Set набір FNT0036
  Кешбек 39 грн
  1 986 грн
  Кешбек 39 грн
  від 80 грн/міс