Ігрова колекційна іграшка Jazwares Fortnite Solo Mode Bandolier FNT0013

Код: 640748
Кешбек 11 грн
588 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jazwares Fortnite Solo Mode Bandolier – колекційна іграшка для маленьких та дорослих фанатів комп'ютерної гри Fortnite: Save the World. Фігурка виконана у вигляді одного з найвідоміших персонажів – грізного Бандольєра і може приймати різні положення завдяки 19-ти точкам артикуляції.

   

  Особливості:

  • 19 рухомих точок артикуляції
  • Зброя та підставка у комплекті
  • Офіційний ліцензійний продукт
  • Висота фігурки – 10,2 см
   

  Рухома фігурка

  Головна особливість фігурок Fortnite від Jazwares – рухливість. Іграшка отримала 19 точок артикуляції (шарніри та механізми обертання), завдяки яким може приймати найрізноманітніші положення, імітувати жести і навіть танець. В якому вигляді встановити Бандольєра – вирішувати лише його власнику. Висота 10,2 см покликана забезпечити максимальну зручність у грі.

   

  Висока деталізація

  Дітлахи, які вже бачили улюбленого героя у комп'ютерній грі, добре знають кожну деталь його образу. Тому в американській компанії Jazwares особливу увагу приділили зовнішньому вигляду іграшки, зробивши її максимально реалістичною. Фігурка Бандольєра постане перед дитиною у своїх фірмових окулярах та екіпіруванню, як і її віртуальний прототип.

   

  Повний комплект

  Щоб бути самодостатнім, наш герой укомплектований зброєю виживання, без якої просто не обійтися у світі Fortnite. Будучи озброєним, Бандольєр набуває свого завершеного образу, яким його задумали творці гри. Також у комплекті передбачена підставка для фігурки, яку можна використовувати і при будівництві споруд.

   

  Створіть колекцію

  Хочете відтворити віртуальний сюжет прямісінько у дитячій кімнаті? Разом з іграшкою ви отримуєте барвистий Буклет колекціонера. З його допомогою можна відмічати прогрес у створенні свого власного світу Fortnite. Збирайте більше героїв, більше зброї та більше будівельних матеріалів для зведення неймовірних споруд.

   

  Розвиток у грі

  Різноманіття рухів, які доступні Бандольєру, подарує малюкові багато веселих миттєвостей і буде корисним для його розвитку. Гра з артикуляційною фігуркою розвиває логічне мислення, дрібну моторику та уяву. Застосування якісних матеріалів робить іграшку цілком безпечною для здоров'я дітей.

  Ігрова колекційна іграшка Jazwares Fortnite Solo Mode Bandolier FNT0013
  Кешбек 11 грн
  588 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс