Ігровий набір Бейблейд Star Dash Set TD999

Код: 636393
Очікується
699 грн

Beyblade Burst Star Dash Set – ігровий набір, який дозволить влаштовувати захопливі бої іграшок-дзиґ. Комплект складається зі стильної круглої арени білого кольору та двох блейдів зі зручними пусковими пристроями.

 

Особливості:

  • Кругла арена білого кольору
  • Дзиґи Valtryek та Xcalibur у комплекті
  • 2 зручних пускових пристрої
  • Для дітей від трьох років
 

Все включено

У наборі Beyblade Burst Star Dash Set є все для старту гри Бейблейд. Кругла арена та дві дзиґи зі зручними пусковими пристроями дозволяють почати битви без додаткових витрат. Чудовий варіант для подарунка блейдеру-початківцю, та й досвідченим гравцям кругла арена буде досить цікавою.

 

Досконалий дизайн

Творці Beyblade Burst Star Dash Set чималу увагу приділили зовнішньому вигляду набору, щоб він приваблював діточок. Кругла арена білого кольору виглядає неймовірно стильно. На такому полі бою яскраві блейди добре виділяються, надаючи грі більшої динамічності.

 

Міцні матеріали

У боях блейдів не обійтися без постійних ударів та зіткнень, а це серйозне навантаження на їх конструкцію та й на саму арену. Усі складові набору Beyblade Burst Star Dash Set виконані з міцних та довговічних матеріалів, які забезпечують тривалий термін служби.

 

Розвиток у грі

Ігровий набір допоможе урізноманітнити дозвілля вашої дитини, подарувавши їй безліч яскравих вражень. Гра з Beyblade Burst Star Dash Set сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення. У захоплюючій битві хлопчик навчатиметься формувати стратегію для перемоги.

Ігровий набір Бейблейд Star Dash Set TD999
Очікується
699 грн