Ігровий набір Hasbro Кейс Beylocker + Іграшка-Дзига Beyblade Burst C0709EU4

Код: 635930
Кешбек 23 грн
1 399 грн
- 14 %
Ваша знижка 200 грн
1 399 грн
1 199 грн
Кешбек 23 грн
від 56 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ігровий набір HASBRO Кейс Beylocker + Дзига Beyblade Burst – це найкращий подарунок для тих, хто колекціонує іграшки-дзиги Beyblade Burst. У ньому вся колекція блейдів буде надійно зберігатися, захищена від зовнішніх впливів. Зручна ручка дозволяє завжди брати улюблені іграшки з собою.

  Особливості:

  • Дзига Beyblade Burst Valtryek у комплекті
  • Місткість – до 20 блейдів
  • Ручка для транспортування
   

  Надійний та місткий

  Основою ігрового набору HASBRO Кейс Beylocker + Дзига Beyblade Burst є місткий контейнер, у якому можна зберігати до 20 блейдів. Кейс Beylocker виготовлений з міцного та зносостійкого пластику, що добре витримує навантаження повсякденної експлуатації.

  Приємний бонус

  HASBRO Кейс Beylocker + Дзига Beyblade Burst не лише допоможе захистити колекцію дзиг, а й розширить її ще одним екземпляром. У цьому ігровому наборі ви знайдете дзигу Beyblade Burst Valtryek – потужний атакуючий блейд, один з найсильніших у своєму класі.

   

  Ідеальний для подорожей

  Тепер з блейдами можна не розлучатися навіть у поїздках та подорожах, насолоджуючись грою на відпочинку або в гостях у друзів. Ігровий набір HASBRO Кейс Beylocker + Дзига Beyblade Burst дозволяє легко транспортувати іграшки завдяки зручній ручці контейнера.

   

  Допоможе привчити дитину до порядку

  Допоможіть хлопчику зрозуміти, що кожна річ повинна бути на своєму місці, використовуючи як приклад його улюблені іграшки. Ігровий набір HASBRO Кейс Beylocker + Дзига Beyblade Burst допоможе привчити дитину до ощадливості та підтримання порядку серед своїх речей.

  Ігровий набір Hasbro Кейс Beylocker + Іграшка-Дзига Beyblade Burst C0709EU4
  Кешбек 23 грн
  1 399 грн
  - 14 %
  Ваша знижка 200 грн
  1 399 грн
  1 199 грн
  Кешбек 23 грн
  від 56 грн/міс