Ігровий набір Pea Pod Babies Малюки - Горошки 1808039

Код: 648999
Кешбек x2 5 грн
299 грн
- 13 %
Ваша знижка 40 грн
299 грн
259 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Хто живе в горошку?

  Зробіть оригінальний подарунок дитині, який запам'ятається надовго. Pea Pod Babies «Малюки-Горошки» – ігровий набір-сюрприз. У зеленому пакуванні ви отримуєте чарівного пупса, одяг та аксесуари до нього. Всього існує 24 варіанти дизайну фігурок.

   

  До набору входить:

  • Одна з 24 фігурок малюків
  • Одяг для пупса
  • Аксесуари
   

  Незвичайне пакування

  Набір привертає увагу з першого погляду. Пакування Pea Pod Babies стилізоване під стручок зеленого горошку, в якому заховані 3 пластикові контейнери круглої форми. Розпаковування іграшок подібне до вилущування справжніх бобових. По черзі виштовхуйте горошини зі стручка та отримуйте доступ до сюрпризів, які знаходяться всередині них.

  Чарівні пупсики

  У першому контейнері-горошині сховалася барвиста фігурка малюка. Виробник передбачив 24 варіанти колекційних пупсиків, серед яких 6 рідкісних і одна супер-рідкісна комплектація горошини з близнюками. Лялечка виконана з м'якого матеріалу і вміє бризкати водою, якщо її перед цим напоїти.

   

  Одяг та аксесуари

  У другому контейнері-горошині ви знайдете одяг для малюка. У ньому пупсик буде виглядати стильно та ошатно. Вбрання у всіх Pea Pod Babies взаємозамінні, що дозволяє створювати нові образи зі складових декількох наборів. Третій контейнер ховає у собі аксесуари. У ньому може зустрітися пляшечка для годування та інші приємні дрібниці.

  Дбайте і розвивайтеся

  Хороша іграшка не лише радує, а й приносить користь дітям. Набір-сюрприз розвиває уяву, дрібну моторику, емоційне сприйняття та вміння гратися. Приміряючи пупсику одяг та годуючи його з пляшечки, дитина вчиться піклуватися. Це чудова альтернатива комп'ютерам та іншим цифровим гаджетам.

   

  Нешкідлива гра

  Кожні батьки прагнуть до безпеки для свого чада. Якісні й нетоксичні матеріали роблять фігурку та аксесуари повністю безпечними для дітей від 3 років. З ними можна гратися як на вулиці, так і у закритих приміщеннях.

     
  Ігровий набір Pea Pod Babies Малюки - Горошки 1808039
  Кешбек x2 5 грн
  299 грн
  - 13 %
  Ваша знижка 40 грн
  299 грн
  259 грн
  Кешбек 5 грн