Ігровий набір з лялькою L.O.L. S4 - Святковий Сюрприз 554790

Код: 636157
475 грн

LOL S4 - СВЯТКОВИЙ СЮРПРИЗ – оригінальний ігровий набір у вигляді красивої новорічної кульки, у якій заховано 7 сюрпризів: лялечка з одягом та аксесуарами. Розпакування іграшки відбувається у кілька етапів, кожен з яких відкриває доступ до чогось нового.

 

Особливості:

  • Новорічна версія у форматі ялинкової іграшки
  • 7 сюрпризів у наборі
  • Для дітей від 3-х років
 

Багато сюрпризів

Незвичайний процес розпакування LOL S4 - СВЯТКОВИЙ СЮРПРИЗ передбачає зняття різних шарів упаковки та вивчення секретних послань. Всього у наборі 7 сюрпризів: лялечка, стікер з секретним посланням, пляшечка, черевички, одяг, модні аксесуари, лист колекціонера. Саме за допомогою листа колекціонера ви зможете дізнатися про те, яка модель ляльки трапилася у наборі та відмічати прогрес у зборі великої колекції.

Святковий сувенір

Потроху наближається найчарівніше свято – Новий Рік! Особливістю новорічного випуску LOL S4 - СВЯТКОВИЙ СЮРПРИЗ є те, що кулька виконана за принципом ялинкової іграшки. За допомогою невеликого шнурка іграшкою можна прикрасити святкове дерево. Достатньо лише красиво встановити лялечку усередині напівпрозорого кулі, для чого передбачено спеціальний постамент.

 

Чарівні властивості

У іграшок може бути одна з магічних здібностей. Можливо чарівна лялечка буде здатна змінювати колір у теплі або на холоді, плакати або бризкатися водою. Яка ж чарівна властивість у ляльці з вашого набору LOL S4 - СВЯТКОВИЙ СЮРПРИЗ – таємниця, яка обов'язково буде розкрита.

Гра з користю

Творці LOL S4 - СВЯТКОВИЙ СЮРПРИЗ подбали про те, щоб гра була не тільки цікавою, а й корисною для дитини. Ігровий набір допоможе малюку розвинути природну допитливість до пізнання нового, логічне мислення, дрібну моторику та уяву.

 

Безпечні матеріали

Ігровий набір LOL S4 - СВЯТКОВИЙ СЮРПРИЗ створений для діточок віком від трьох років. Тому в його виробництві застосовані виключно безпечні та екологічно чисті матеріали. Можете бути впевнені у тому, що ця іграшка принесе малюкові лише розвиток та позитивні емоції.

Ігровий набір з лялькою L.O.L. S4 - Святковий Сюрприз 554790
475 грн