Іграшка "Pikmi Pops Mega Pack" з ароматом маршмелоу 75248

Код: 636891
Кешбек 25 грн
1 299 грн
Кешбек 25 грн
від 52 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Moose Pikmi Pops Mega Pack – набір яскравих іграшок з безліччю додаткових сюрпризів! Головними героями набору є 7 плюшевих улюбленців Пікмі, які заховані у пластикові контейнери рожевого кольору.

  Особливості:

  • 7 плюшевих Пікмі, включаючи 2 ексклюзивних з ароматом кокоса
  • 7 загадкових сюрпризів
  • Для дівчаток від 5 років
   

  Захопливе розпаковування

  Багато сюрпризів не буває, чи не так? Набір Moose Pikmi Pops Mega Pack стане чудовим подарунком для дівчинки. Він принесе масу позитивних вражень ще на етапі розпаковування. 7 рожевих контейнерів, в яких заховані плюшеві Пікмі, упаковані у велику яскраву картонну коробку. Також у ній ви знайдете окреме пакування з загадковими сюрпризами.

   

  Плюшеві Пікмі

  Головними героями цього набору є 7 улюбленців Пікмі у рожевих контейнерах-сферах. Кожна іграшка отримала свій унікальний дизайн та невелику петельку, яка дозволяє прикріпити її до сумки, рюкзака або використовувати як брелок для ключів. Дві іграшки з Moose Pikmi Pops Mega Pack порадують приємним ароматом кокоса.

  Загадкові сюрпризи

  Крім улюбленців в Moose Pikmi Pops Mega Pack ви знайдете й сюрпризи. В окремому пакуванні посередині коробки заховані барвисті стікери, прикраси, наліпки на нігті, блокнот колекціонера, секретні повідомлення та інші приємні дрібниці. Також у кожному 24-му наборі вкладено електронний годинник. Перевірте свою удачу, можливо подарунок дістанеться саме вам.

   

  Безпечні матеріали

  Набір іграшок створений для дівчаток віком від п'яти років. Тому у виробництві Moose Pikmi Pops Mega Pack застосовані виключно безпечні та екологічно чисті матеріали. Можете бути впевнені у тому, що ці милі вихованці принесуть лише радість та позитивні емоції.

  Іграшка "Pikmi Pops Mega Pack" з ароматом маршмелоу 75248
  Кешбек 25 грн
  1 299 грн
  Кешбек 25 грн
  від 52 грн/міс