Іграшка-дзига Beyblade Archer Hercules Геркулес В-115

Код: 634394
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Archer Hercules У-115 – іграшка-дзига для шанувальників мультфільму аніме Бейблейд: Вибух. Витривала іграшка отримала міцну конструкцію та яскравий дизайн, в якому золотистий та сріблястий кольори підкреслюють оригінальну форму бея. Захопливі баталії стануть чудовим способом згаяти вільний час, отримати нові емоції та посприяють розвитку спритності й дрібної моторики у дитини.

  Особливості:

  • Високоякісні матеріали
  • Для дітей від 4 до 16 років
  • Технологія Dual Layer System
  • Додаток для iOS та Android
   

  Сила Геркулеса

  Іграшка названа на честь героя давньогрецької міфології – Геркулеса. Сильний, розумний, витривалий та хоробрий син бога Зевса стане переможцем навіть у найважчій битві. Витривала дзига Beyblade Burst Archer Hercules У-115, як і свій міфічний прототип, має всі переваги природженого чемпіона.

   

  Міцний як скеля

  Компоненти з пластику високої якості посилені легким металевим диском, що значно зменшує ймовірність розльоту іграшки, а відповідно програшу. Міцний та довговічний Beyblade Burst Archer Hercules У-115 гідно витримає безліч запусків та зіткнень, які чекають його на полі битви.

  Створений для перемоги

  Оскільки для перемоги вам потрібно вибити або зупинити дзигу противника, важлива ідеальна стійкість вашого бея. Продумана форма Beyblade Burst Archer Hercules У-115, яка забезпечує оптимальний розподіл ваги по зовнішній стороні ударного диска, дозволяє йому легко балансувати на полі битви. Для перемоги знадобиться лише трохи спритності та стратегічного мислення.

   

  Грайте з користю

  Видовищні битви дзиг не лише захопливий спосіб дозвілля у вільний час, а й важливий елемент розвитку дитини. Гра з Beyblade Burst Archer Hercules У-115 сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

   

  Битви у віртуальному світі

  Beyblade Burst Archer Hercules У-115 надає безмежні можливості для гри у віртуальному світі. Відскануйте QR-код на іграшці за допомогою фірмового додатку та грайте в атмосфері мультсеріалу Бейблейд: Вибух. Ви зможете збирати очки та вигравати епічні батли у своїх суперників, які можуть перебувати в будь-якій точці світу.

   

  Ще гарніше

  Іграшка-дзига Beyblade Burst Archer Hercules У-115 буде гідно виглядати на тлі інших дзиг. Нова конструкція отримала яскравий та виразний дизайн, в якому відображена готовність до перемоги.

  Іграшка-дзига Beyblade Archer Hercules Геркулес В-115
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн