Іграшка-дзига Beyblade Horusood H2 B9486_E2756

Код: 636218
Кешбек 5 грн
499 грн
- 40 %
Ваша знижка 200 грн
499 грн
299 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Evolution Horusood H2 – збалансована дзиґа, яка об'єднує у собі переваги трьох типів: Атака, Витривалість та Оборона. Корпус блейда виконаний у приємних золотистих відтінках та прикрашений прозорими елементами. Надійна іграшка буде корисною для розвитку спритності та дрібної моторики.

  Особливості:

  • Пусковий пристрій у комплекті
  • Для дітей від 4 до 16 років
  • Високоякісні матеріали
  • Додаток для iOS та Android
   

  Універсальний солдат

  Тип цієї дзиґи – Баланс. Блейди такого типу вдало поєднують у собі переваги типів Атака, Витривалість та Оборона. Завдяки цьому Beyblade Burst Evolution Horusood H2 досить витривалий та стійкий до ударів, при цьому може стрімко атакувати своїх супротивників.

   

  Досконалий дизайн

  Енергетичний шар Beyblade Burst Evolution Horusood H2 привертає увагу поєднанням золотистого кольору та прозорих елементів. Стильний корпус симетричної форми буде гідно виглядати на змаганнях, підкреслюючи досконалість вашого блейда.

  Міцний горішок

  У боях блейдів не обійтися без постійних ударів та зіткнень, а це серйозне навантаження на корпус іграшки. Оригінальна дзиґа Beyblade Burst Evolution Horusood H2 виконана з міцних та довговічних матеріалів, які дозволяють їй стійко переносити всі випробування.

  Розвиток у грі

  Beyblade Burst Evolution Horusood H2 допоможе урізноманітнити дозвілля вашої дитини. Гра з блейдом буде не лише цікавою, а й корисною для діточок. Вона сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

  Розширте кордони

  Фірмовий мобільний додаток стирає межі між гравцями. Для отримання віртуального Beyblade Burst Evolution Horusood H2 відскануйте у додатку QR-код, який розташований у нижній частині «енергетичного шару» блейда. Ви зможете грати в атмосфері мультсеріалу Бейблейд: Вибух, збираючи очки та виграючи бої у своїх віртуальних суперників.

  Іграшка-дзига Beyblade Horusood H2 B9486_E2756
  Кешбек 5 грн
  499 грн
  - 40 %
  Ваша знижка 200 грн
  499 грн
  299 грн
  Кешбек 5 грн