Іграшка-дзига Beyblade Luinor L3 з пусковим пристроєм E0723_E0956

Код: 636795
Кешбек x2 7 грн
499 грн
- 20 %
Ваша знижка 100 грн
499 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Switchstrike Luinor L3 – потужна атакуюча дзиґа, яка має будову God Layer System. Як і інші беї серії SwitchStrike, вона здатна "перемикатися" – змінювати швидкість свого обертання під час битви, що особливо важливо для атакуючого блейда. Восьмикутний наконечник робить його агресивним у битвах.

  Особливості:

  • Високоякісні матеріали
  • Для дітей від 4 років
  • Силовий диск вбудований в енергетичний шар
  • Укомплектований пристроєм для запуску
  • Додаток для iOS та Android
   

  Переконлива перемога

  За сценарієм мультсеріалу Бейблейд: Вибух цей атакуючий блейд належить Луї Шіросагі – блейдеру №1 в Японії. Він отримав незвичайну конструкцію, в якій силовий диск вбудований в енергетичний шар, що робить його практично незламним. Широкий та важкий Beyblade Burst Switchstrike Luinor L3 обертається у лівий бік, несамовито атакуючи супротивників.

  Грізний дизайн

  У зовнішньому вигляді цієї дзиґи відображена її лють. Енергетичний шар Beyblade Burst Switchstrike Luinor L3 прикрашений чотирма металевими головами дракона, які мають форму списів. Виступаючі крила двох великих драконів не лише роблять блейд ефектнішим, а й дозволяють йому результативно атакувати супротивників на полі бою.

   

  Гра, що розвиває

  Сучасна іграшка повинна бути не лише цікавою для дітей, а й корисною. Beyblade Burst Switchstrike Luinor L3 цілком відповідає цим вимогам. Гра з блейдом допоможе відволіктися від цифрових гаджетів та провести час з користю. Зокрема вона сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

   

  Грайте у додатку

  На корпусі блейда є невеликий QR-код, який можна відсканувати у мобільному додатку BEYBLADE BURST. У грі вам буде потрібно збирати очки та вигравати епічні онлайн-батли у своїх суперників, використовуючи смартфон або планшет. Додаток приваблює своїм барвистим інтерфейсом та безліччю ігрових функцій.

  Іграшка-дзига Beyblade Luinor L3 з пусковим пристроєм E0723_E0956
  Кешбек x2 7 грн
  499 грн
  - 20 %
  Ваша знижка 100 грн
  499 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс