Іграшка-дзига Beyblade Roktavor R2 B9486_E2757

Код: 636219
Кешбек x2 4 грн
299 грн
- 17 %
Ваша знижка 50 грн
299 грн
249 грн
Кешбек 4 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Evolution Roktavor R2 – потужна дзиґа атакуючого типу, яка звикла йти до перемоги прямим шляхом – вражаючи супротивників лютою атакою. Ударна конструкція дозволяє блейду стати королем арени битв.

  Особливості:

  • Пусковий пристрій у комплекті
  • Для дітей від 4 до 16 років
  • Високоякісні матеріали
  • Додаток для iOS та Android
   

  Чудова динаміка

  Ця дзиґа атакуючого типу створена для швидкої перемоги на полі бою. Блейд отримав швидкісний наконечник TA10, також відомий як Spiral. Потужний Beyblade Burst Evolution Roktavor R2 готовий стрімко атакувати й завдавати нищівних ударів, домагаючись розгрому противника.

  Модульна конструкція

  Beyblade Burst Evolution Roktavor R2 складається з трьох складових частин, які збираються вручну. Завдяки цьому можна проявити фантазію й створити дзиґу оригінального компонування, використовуючи робочі елементи з декількох різних блейдів. Серія Beyblade Burst дозволяє створити понад 15 000 унікальних комбінацій іграшок.

  Яскравий дизайн

  Блейд створений за мотивами легендарного японського мультфільму з жанру аніме Бейблейд: Вибух. Стильний енергетичний шар дзиґи, в якому поєднуються синій та холодні металеві відтінки, змусить ворогів тремтіти від страху перед Beyblade Burst Evolution Roktavor R2.

  Розвиваюче дозвілля для дитини

  Beyblade Burst Evolution Roktavor R2 допоможе урізноманітнити дозвілля вашої дитини. Гра з блейдом буде не лише цікавою, а й корисною для діточок. Вона сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

  Перенесіть гру у віртуальний світ

  Отримайте доступ до Beyblade Burst Evolution Roktavor R2 у фірмовому мобільному додатку. На енергетичному шарі блейду розміщений QR-код, який можна відсканувати за допомогою додатку й отримати доступ до такого ж блейду у яскравому віртуальному світі.

  Іграшка-дзига Beyblade Roktavor R2 B9486_E2757
  Кешбек x2 4 грн
  299 грн
  - 17 %
  Ваша знижка 50 грн
  299 грн
  249 грн
  Кешбек 4 грн