Іграшка-дзига Beyblade SwitchStrike Balkesh B3 E0723_E1044

Код: 637854
Кешбек 9 грн
599 грн
- 17 %
Ваша знижка 100 грн
599 грн
499 грн
Кешбек 9 грн
від 20 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst SwitchStrike Balkesh B3 – одна з найнадійніших дзиґ захисного типу, яка вирізняється особливо важким силовим диском. Влаштовуючи бої між блейдами хлопчаки зможуть відволіктися від цифрових гаджетів, одночасно тренуючи спритність та логічне мислення.

  Особливості:

  • Високоякісні матеріали
  • Двосторонній стартер у комплекті
  • Додаток для iOS та Android
  • Для дітей від 4-х років
   

  Незламний воїн

  Про незламність Beyblade Burst SwitchStrike Balkesh B3, також відомого як Arc Bahamut, складають легенди. Він є одним з найбільш захищених серед блейдів третього покоління від Hasbro. Бей оборонного типу отримав важкий силовий диск та енергетичний шар з зазубринами. Приховане захисне кільце здатне висуватися, щоб зменшити віддачу при зіткненнях.

  Вражаючий дизайн

  Доповніть свою колекцію дзиґ неабияким екземпляром. Дизайн цієї іграшки вирізняється наявністю гострих крил та досить рідкісною для блейдів перевагою чорного кольору, яка надає йому величності. Beyblade Burst SwitchStrike Balkesh B3 буде гідно виглядати на тлі суперників, показуючи своїм зовнішнім виглядом впевненість на полі бою.

   

  Розвиваюче дозвілля

  Епічні битви за участю Beyblade Burst SwitchStrike Balkesh B3 не лише принесуть масу позитивних емоцій, а й будуть корисними для діточок. Участь у битвах дзиґ сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення. Чудовий варіант, щоб трохи відволіктися від цифрових гаджетів.

   

  Розширте кордони

  Фірмовий мобільний додаток стирає межі між гравцями. Для отримання віртуального Beyblade Burst SwitchStrike Balkesh B3 відскануйте у додатку QR-код, який розташований у нижній частині «енергетичного шару» блейда. Ви зможете грати в атмосфері мультсеріалу «Бейблейд: Вибух», збираючи очки та виграючи бої у своїх суперників.

  Іграшка-дзига Beyblade SwitchStrike Balkesh B3 E0723_E1044
  Кешбек 9 грн
  599 грн
  - 17 %
  Ваша знижка 100 грн
  599 грн
  499 грн
  Кешбек 9 грн
  від 20 грн/міс