Іграшка-дзига Бейблейд Ахіллес В-105

Код: 636385
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Zet Achilles B-105 – яскравий блейд типу баланс, який вдало поєднує у собі переваги основних видів беїв. У дизайні дзиґи червоний колір органічно поєднується з металевими елементами. Яскраві битви іграшок-дзиґ допоможуть дітям трохи відволіктися від цифрових гаджетів, потренувати спритність та логічне мислення.

  Особливості:

  • Модульна конструкція блейда
  • Запускний механізм у комплекті
  • Репліка з міцних матеріалів
  • Стильний дизайн
  • Для дітей від 4-х років
   

  Сила Ахіллеса

  Ахіллес – один з найсильніших героїв античної літератури. Незламний воїн, якого мало хто зможе перемогти. Beyblade Burst Zet Achilles B-105 – такий же сильний та живучий, як і його прототип. Він створений, щоб стати справжньою грозою на арені битв.

   

  Баланс переваг

  Головна особливість Beyblade Burst Zet Achilles B-105 полягає у її універсальності. Тип цієї дзиґи – Баланс. Такі блейди вдало поєднують у собі переваги типів Атака, Витривалість та Оборона. Завдяки цьому бей досить витривалий та стійкий до зіткнень, при цьому може ефективно атакувати своїх супротивників.

  Яскравий дизайн

  Цей блейд не загубиться на полі битви серед інших іграшок-дзиґ. Новий Beyblade Burst Zet Achilles B-105 привертає увагу яскравим поєднанням червоного кольору та металевих елементів. Дзиґа виглядає рішуче та агресивно, демонструючи волю до перемоги своїм зовнішнім виглядом.

   

  Нищівна сила

  Стійкість – важлива перевага у напружених боях блейдів. У цій іграшці ви побачите безліч металевих елементів. Вони не лише покращують зовнішній вигляд Beyblade Burst Zet Achilles B-105, а й дозволяють важкому бею бути максимально стійким на арені битв.

   

  Розвиваюче дозвілля

  Гра з Beyblade Burst Zet Achilles B-105 розвеселить діточок та стане для них корисним способом організації дозвілля. Участь у захопливих битвах блейдів сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

   

  Міцна конструкція

  Попри те, що ця іграшка є реплікою, вона виготовлена з якісних та довговічних матеріалів. Beyblade Burst Zet Achilles B-105 без проблем витримує навантаження від ударів в епічних битвах дзиґ.

  Іграшка-дзига Бейблейд Ахіллес В-105
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн