Іграшка-дзига Бейблейд CHO-Z Ace Dragon B-133

Код: 644039
Кешбек 3 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Герой Beystadium

  Шукаєте подарунок для фанатів аніме Бейблейд: Вибух? Чудовим вибором стане Beyblade Burst Ace Dragon B-133 – іграшка-дзиґа з 4-го сезону легендарної саги. Новий блейд отримав розбірний енергетичний шар з трьох частин, що дозволяє модифікувати його характеристики по ситуації.

   

  Особливості:

  • Модифікований енергетичний шар
  • Силовий диск з амортизацією ударів
  • Запуск в обидві сторони
  • Для дітей від 4-х років
   

  Легенда у ваших руках

  Перемагати у битвах на Beystadium легше, маючи на озброєнні бей справжнього майстра. За сценарієм мультфільму дзиґа належить Драму Корю. Цей спритний та веселий блейдер став головним героєм 4-го сезону. Зображення першокласного дракона на енергетичному шарі підкреслює непереможність блейда. Настав час випробувати його можливості.

   

  Готовий до будь-якого бою

  Ключова перевага Ace Dragon – енергетичний шар, що модифікується. Він укомплектований трьома взаємозамінними базовими шарами. Білий підійде для атаки. Круглий периметр червоного оптимальний для створення витривалої дзиґи. Усіяний шипами чорний створений для захисту. Це дозволяє змінювати характеристики блейда залежно від параметрів бея противника та стратегії гри.

   

  Унікальний силовий диск

  Кожна частина бея важлива для перемоги у битві. Творці цього блейда переосмислили компонування класичного силового диска. Новий диск Sting як і раніше виготовлений з металу. При цьому у ньому додатково встановлено рухливий пластиковий елемент. Така конструкція дозволяє амортизувати удари противників, підвищуючи стійкість дзиґи.

   

  Продуктивний драйвер

  В іграшці застосований наконечник Charge. Цей драйвер дебютував саме в Ace Dragon. Елемент вирізняється незвичайною формою та наявністю металевих деталей, що робить його справжньою несподіванкою для суперників на Beystadium. У боях він додає балансувальних властивостей, поєднуючи у собі переваги попередніх серій.

  Іграшка-дзига Бейблейд CHO-Z Ace Dragon B-133
  Кешбек 3 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн