Іграшка-дзига Бейблейд День/Ніч В-00

Код: 636386
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Duo Eclipse Sun Moon God B-00 – унікальна іграшка-дзиґа, яка збирається з двох окремих блейдів – Duo Apollos та Duo Artemis. Встановлення елементів різних дзиґ дає змогу створити комбінацію, що відрізнятиметься не лише зовнішнім виглядом, а й технічними характеристиками. Також блейди можна використовувати й окремо.

  Особливості:

  • Запускний механізм та ключ для монтажу у комплекті
  • Складається з двох окремих блейдів
  • Репліка з міцних матеріалів
  • Для дітей від 4-х років
   

  Два в одному

  Beyblade Burst Duo Eclipse Sun Moon God B-00 – це один з найбільш незвичайних блейдів на ринку. Комплект постачання складається з двох окремих беїв, з яких можна зібрати один або використовувати дзиґи окремо. Жовтий Duo Apollos уособлює Сонце, а фіолетовий Duo Artemis – Місяць.

  Як це працює

  Заплутайте противника незвичайною комбінацією Beyblade Burst Duo Eclipse Sun Moon God B-00. Енергетичний шар кожного з блейдів розділяється на дві частини. Така конструкція дозволяє створити унікальний енергетичний шар, в якому одна частина буде належати Duo Apollos, а друга Duo Artemis. Силовий диск та наконечник також взаємозамінні.

   

  Режими на вибір

  У режимі Сонце блейд має властивості типу Витривалість, а у режимі Місяць ви отримуєте тип Атака. Таким чином режим Beyblade Burst Duo Eclipse Sun Moon God B-00 можна підбирати з урахуванням вашої тактики у конкретному бою та особливостей блейда противника.

   

  Швидкий монтаж

  Збирання оригінального енергетичного шару, що складається з частин двох іграшок, не займе багато часу. Beyblade Burst Duo Eclipse Sun Moon God B-00 укомплектований зручним ключем для монтажу енергетичного шару, який дозволить за лічені хвилини зібрати ваш унікальний блейд.

   

  Міцні матеріали

  Beyblade Burst Duo Eclipse Sun Moon God B-00 буде радувати вас протягом тривалого часу. Попри те, що цей блейд є реплікою, він виконаний з міцних та довговічних матеріалів. Іграшка легко витримує безліч ударів, які їй потрібно витримати на полі битви.

  Іграшка-дзига Бейблейд День/Ніч В-00
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн