Іграшка-дзига Beyblade Emperor Forneus B-106

Код: 635642
Кешбек 3 грн
249 грн
- 20 %
Ваша знижка 50 грн
249 грн
199 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Emperor Forneus B-106 – одна з найновіших та найбільш передових дзиг, створена за мотивами аніме Бейблейд: Вибух. Цей оборонний блейд вирізняється новим, надзвичайно важким, силовим диском та особливою формою зубців для відбиття атак супротивників.

  Особливості

  • Важкий силовий диск
  • Модульна конструкція
  • Репліка з міцних матеріалів
   

  Чемпіонський блейд

  Ця дзига типу Захист названа на честь могутнього та великого маркіза Форнеуса, який керує 29 легіонами духів. Величний Beyblade Burst Emperor Forneus B-106 просто створений для знищення суперників. Він отримав найважчий диск серед усіх блейдів та особливу форму лез, що забезпечує йому перемогу.

  Містичний дизайн

  На верхньому шарі Beyblade Burst Emperor Forneus B-106 зображено дві голови акул, що символізують міць маркіза Форнеуса. Холодні металеві і темні відтінки блейда покликані знищити бойовий дух суперників, адже у цій битві їм не варто сподіватися на перемогу.

   

  Створіть свій блейд

  Здивуйте суперників новим поєднанням дизайну та сили. Важкий силовий диск Beyblade Burst Emperor Forneus B-106 сумісний з дзигами B-100, В-104 та В-105. Ви зможете створити з сумісної іграшки-дзиги надзвичайно сильний блейд, від якого ніхто не міг очікувати такої нищівної міці.

   

  Гра з користю

  Гра з Beyblade Burst Emperor Forneus B-106 – це не лише спосіб організувати дозвілля хлопчини, а й корисне для його розвитку заняття. Участь у змаганнях сприяє поліпшенню уважності, координації руху, спостережливості та логічного мислення.

   

  Міцні матеріали

  Beyblade Burst Emperor Forneus B-106 буде радувати вас протягом тривалого часу. Попри те, що цей блейд є реплікою, він виконаний з міцних та довговічних матеріалів. Іграшка легко витримує безліч ударів, без яких неможливо уявити битви дзиг.

  Іграшка-дзига Beyblade Emperor Forneus B-106
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 20 %
  Ваша знижка 50 грн
  249 грн
  199 грн
  Кешбек 3 грн