Іграшка-дзига Бейблейд Ескаліус С4 У-120

Код: 636479
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Xcalibur X4 B-120 – яскрава дзиґа атакуючого типу, конструкція якої має безліч металевих елементів. Стильний зовнішній вигляд вдало підкреслює надзвичайну силу цього Блейда. Від вас буде потрібно лише трохи спритності та стратегічного мислення.

  Особливості:

  • Металевий наконечник
  • Пристрій запуску у комплекті
  • Модульна конструкція
  • Репліка із міцних матеріалів

  Яскравий дизайн

  Зовнішній вигляд Beyblade Burst Xcalibur X4 B-120 відображає вогняну міць атакуючого блейда. У дизайні дзиґи переважає вогняно-червоний колір, який робить іграшку більш помітною на полі бою. Центр енергетичного шару прикрашений великим мечем Ксандера, який у новій версії Xcalibur став металевим та набув здатності висуватися.

  Потужний силовий диск

  Блейд отримав унікальний силовий диск, якого немає ні у кого з суперників. Він також повторює форму меча та дозволяє врівноважити бей, щоб висувний меч енергетичного шару не викликав дисбалансу. Велика вага силового диска дозволяє Beyblade Burst Xcalibur X4 B-12 з легкістю перемагати всіх суперників на арені битв.

  Металевий наконечник

  Драйвер атакуючої дзиґи також порадує оригінальним виконанням, яке вдало доповнює інші переваги. У ньому передбачено шестикутний металевий наконечник та два невеликих меча, також виконаних з металу. Така будова драйвера робить Beyblade Burst Xcalibur X4 B-120 ідеальним варіантом для тих, хто звик до швидкого тріумфу.

  Міцний горішок

  Потужний бей буде радувати вас своєю бійцівською завзятістю протягом тривалого часу. Попри те, що цей блейд є реплікою, він виконаний з міцних та довговічних матеріалів. Завдяки цьому Beyblade Burst Xcalibur X4 B-120 легко витримує безліч ударів, без яких неможливо уявити битви дзиґ.

  Іграшка-дзига Бейблейд Ескаліус С4 У-120
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн