Іграшка-дзига Бейблейд Kreis Satan В-74

Код: 638738
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Kreis Satan В-74 – блейд оборонного типу, обладнаний бічними коліщатками по периметру. Іграшка є реплікою оригінальної дзиґи, зберігши при цьому стильний зовнішній вигляд та чудові технічні характеристики.

  Особливості:

  • Пристрій для запуску у комплекті
  • Модульна конструкція блейда
  • Репліка з міцних матеріалів
  • Для дітей від 4-х років
   

  Незламний воїн

  Вивести з рівноваги цю дзиґу буде не просто. Блейд оборонного типу отримав енергетичний шар з вбудованими коліщатками по бокам. При потраплянні суперника на одне з коліс він прокручується, таким чином удар проходить по дотичній. Неефективні атаки стрімко виснажують ворога, поки Beyblade Burst Kreis Satan В-74 залишається в силі.

  Вражаюча стійкість

  На полі бою блейд вирізняється високою стійкістю, за якою перевершує більшість конкурентів. Цього вдалося досягти завдяки незвичайній будові драйвера. Розробники іграшки додали два додаткові ролики, що дозволяють тримати рівновагу у найбільш складних ситуаціях. Цей драйвер можна встановлювати і на інші беї, надаючи їм вагому перевагу.

   

  Загадковий дизайн

  Kreis Satan В-74 привертає увагу загадковим поєднанням чорного кольору та прозорих елементів. І це не дивно. Адже у його суперників багато приводів, щоб побоюватися за результат бою. Енергетичний шар з металу прихований ободом з прозорого пластику. Наш герой не любить показувати свою силу заздалегідь та приготував багато сюрпризів.

   

  Розвиток у грі

  Запуск іграшок-дзиґ це не лише цікаві веселощі для діточок. Він дає можливість провести вільний час з користю, трохи відволіктися від цифрових гаджетів. Гра з блейдом сприяє розвитку уважності, дрібної моторики, координації рухів та логічного мислення. І нехай кожна хвилина вільного часу буде проведена з користю.

   

  Надійна конструкція

  З Kreis Satan В-74 ви отримуєте легендарний блейд за доступною ціною. Іграшка-дзиґа є реплікою, при цьому якість її виготовлення залишається на вищому рівні. Бей виконаний з міцних і довговічних матеріалів. Завдяки цьому він з гідністю витримує навантаження від ударів в епічних битвах.

  Іграшка-дзига Бейблейд Kreis Satan В-74
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн