Іграшка-дзига Beyblade Longinus B-110

Код: 635643
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Bloody Longinus B-110 – нова іграшка-дзига, яка створена для нищівної атаки супротивників. Корпус блейда виконаний у приємних світлих відтінках із зображенням дракона по центру. Надійна іграшка буде корисною для розвитку спритності та дрібної моторики.

  Особливості:

  • Покращена центрова сила
  • Модульна конструкція
  • Репліка з міцних матеріалів
   

  Стрімкий дизайн

  Дизайн Beyblade Burst Bloody Longinus B-110 підкреслює його швидкість та динамічність. Корпус дзиги виконаний у світлих тонах, що робить його добре помітним на арені битв. У центрі Блейда розташоване зображення дракона, від якого не сховатися жодному супернику.

   

  Сила дракона

  Тип цієї дзиги – Атака. Рухомий та важкий Beyblade Burst Bloody Longinus B-110 чудово впорається з цим завданням. У корпус блейду вбудовано металеві елементи, які покращують його центрову силу. Така конструкція дозволяє швидко та ефективно атакувати супротивників.

  Корисна гра

  Якісна іграшка повинна бути не лише цікавою, а й корисною для хлопчини. Гра з Beyblade Burst Bloody Longinus B-110 сприяє його всебічному розвитку. Зокрема вона допоможе розвинути уважність, координацію рухів, спостережливість та логічне мислення.

   

  Довговічна конструкція

  Завдяки використанню високоякісного пластику, який має підвищену міцність, дзига надійна та довговічна. Репліка Beyblade Burst Bloody Longinus B-110 готова до численних зіткнень у грі і принесе дітям лише позитивні емоції.

  Іграшка-дзига Beyblade Longinus B-110
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн