Іграшка-дзига Бейблейд Nightmare Longinus B-97

Код: 638740
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Nightmare Longinus B97 – атакуюча іграшка-дзиґа, яка має чотири сталеві голови дракона на енергетичному шарі. Така конструкція робить блейд важчим, що допомагає йому не лише в атаці, а й додає стійкості.

  Особливості:

  • Модульна конструкція блейда
  • Восьмикінечний наконечник
  • Вбудований силовий диск
  • Пристрій для запуску у комплекті
  • Репліка з міцних матеріалів
  • Для дітей від 4-х років
   

  Атака

  Nightmare Longinus B97 звик здобувати перемогу в лютій атаці. Крила драконів в його енергетичному шарі створені для ефективного зачепа супротивників. У той час як велика вага металевих голів драконів генерує високу інерцію, що робить атаку стрімкою. Широкий та важкий бей обертається в ліву сторону, практично не залишаючи шансів своїм ворогам.

  Стійкий боєць

  За сценарієм мультсеріалу Бейблейд: Вибух цей атакуючий блейд належить Луї Шіросагі – блейдеру №1 в Японії. Він отримав досить незвичайну конструкцію, в якій силовий диск вбудований в енергетичний шар. Таке рішення зменшує ймовірність розльоту іграшки в бою та робить Кошмарного Луінора більш стійким до ударів супротивників.

   

  Корисне дозвілля

  Згодні з тим, що сучасна іграшка повинна бути не лише цікавою для дітей, а й корисною? Тоді Nightmare Longinus B97 стане хорошим вибором. Гра з блейдом допоможе відволіктися від цифрових гаджетів та провести час з користю. Зокрема вона сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

   

  Надійна конструкція

  Творці іграшки подбали про те, щоб запропонувати якісний блейд за доступною ціною. Бей є реплікою, при цьому якість його виготовлення залишається на високому рівні. Атакуючий боєць виконаний з міцних і довговічних матеріалів. Завдяки цьому він принесе дітлахам лише користь та позитивні емоції.

  Іграшка-дзига Бейблейд Nightmare Longinus B-97
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн