Іграшка-дзига Бейблейд Спрайзен B-86

Код: 637359
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Legend Spriggan B-86 – потужна дзиґа балансуючого типу, яка може обертатися як вліво, так і вправо. Така конструкція дозволяє налаштовувати режим роботи бея, враховуючи вашу стратегію та особливості суперника. Блейд отримав привабливий зовнішній вигляд, що вирізняється вдалим поєднанням приємних кольорів та гострих ліній.

  Особливості:

  • Асиметричний дизайн
  • Обертання в обидві сторони
  • Будова Super Z Layer System
  • Пристрій для запуску у комплекті
  • Репліка з міцних матеріалів
  • Для дітей від 4-х років
   

  Унікальні можливості

  Незвичайна дзиґа асиметричної форми здатна обертатися в обидві сторони. При обертанні за годинниковою стрілкою Beyblade Burst Legend Spriggan B-86 піднімає супротивника над поверхнею, чіпляючи своїми крилами. У лівосторонньому режимі Легендарний Спрайзен атакує ворога пласкими гранями крил, таким чином знижуючи швидкість його обертання або повністю вибиваючи за межі арени.

  Легкий дизайн

  Поповніть свою колекцію іграшок-дзиґ яскравим екземпляром з грізними обрисами. Енергетичний шар Beyblade Burst Legend Spriggan B-86 привертає увагу вдалим балансом рубінового та чорного кольорів, який чудово доповнюють прозорі елементи. Таке компонування надає блейду враження надзвичайної динамічності на полі бою.

   

  Корисна гра

  Якісна іграшка повинна бути не лише цікавою, а й корисною для всебічного розвитку дитини. Битви дзиґ вимагають від гравця певних зусиль, щоб правильно запустити бей. Гра з Beyblade Burst Legend Spriggan B-86 допоможе розвинути уважність, координацію рухів, спостережливість та логічне мислення.

   

  Міцні матеріали

  Іграшка-дзиґа буде радувати вас протягом тривалого часу. Попри те, що Beyblade Burst Legend Spriggan B-86 є реплікою, він виконаний з міцних та довговічних матеріалів. Легендарний Спрайзен легко витримує безліч ударів та зіткнень, без яких неможливо уявити динамічні битви блейдів.

  Іграшка-дзига Бейблейд Спрайзен B-86
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн