Іграшка-дзига Бейблейд Storm Spriggan В-35

Код: 638743
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Storm Spriggan В-35 – іграшка-дзиґа балансуючого типу, яка об'єднує у собі переваги трьох режимів: Атака, Витривалість та Оборона. При цьому блейд може похизуватися хорошим зчепленням та здатністю швидко займати вигідне положення у центрі арени.

   

  Особливості:

  • Пристрій для запуску в комплекті
  • Репліка з міцних матеріалів
  • Для дітей від 4-х років
   

  Баланс переваг

  Головна особливість Спрігана полягає в його універсальності. Тип цієї дзиґи – Баланс. Такі блейди вдало поєднують у собі переваги типів Атака, Витривалість та Оборона. Завдяки цьому бей досить витривалий та стійкий до зіткнень, при цьому може ефективно атакувати своїх супротивників.

   

  Надійне зчеплення

  Від надійності зчеплення з поверхнею залежить стійкість блейда. Storm Spriggan В-35 отримав прогумований наконечник, який покликаний забезпечити якісне зчеплення з різними типами поверхонь. Грайте на різних аренах, не побоюючись за результат бою.

   

  Видатний дизайн

  Любите найяскравіші іграшки? Цей блейд не загубиться серед суперників на полі бою, адже його творці подбали про дизайн, що дійсно запам'ятовується. Енергетичний шар виконаний у вогняно-червоному кольорі. Прозорі елементи бея надають йому оманливої легкості. Комплектні наліпки дозволяють додатково прикрасити дзиґу

   

  Розвиваюча гра

  Storm Spriggan В-35 не лише подарує діткам безліч веселих миттєвостей, а й буде корисним для їх розвитку. Запуск дзиґ сприяє розвитку уважності, дрібної моторики, логічного мислення та швидкої реакції. Спільна участь кількох гравців буде корисною для поліпшення комунікативних навичок.

  Іграшка-дзига Бейблейд Storm Spriggan В-35
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн