Іграшка-дзига Бейблейд Wild Wyvern В-41

Код: 638742
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Wild Wyvern В-41 – іграшка-дзиґа захисного типу. Такі блейди звикли йти до перемоги шляхом відбиття атак супротивника. Дана тактика призводить до тріумфу не так швидко, при цьому більш впевнено.

   

  Особливості:

  • Пристрій для запуску у комплекті
  • Репліка з міцних матеріалів
  • Для дітей від 4-х років
   

  Зброя кращих

  Шукаєте незвичайний блейд для своєї колекції? Wild Wyvern В-41 стане гідним екземпляром. За сценарієм мультсеріалу Бейблейд: Вибух він належить Вакія Мурасакі – дотепному власнику іспанської команди Sunbat United. Бей оборонного типу створений для перемоги шляхом відбиття атак, практично не залишаючи противникам шансів на тріумф.

   

  Нешаблонний дизайн

  Блейд привертає увагу нестандартною, трохи незграбною формою. Його енергетичний шар виконаний у пурпуровому кольорі з вкрапленнями прозорих елементів та прикрашений емблемою «W» посередині. Вісім виступаючих лез, крім естетичної функції, покращують захисні властивості дзиґи.

   

  Грайте з користю

  Битви дзиґ дозволяють не лише весело провести вільний час, а й будуть корисні для розвитку дитини. Вона зможе трохи відволіктися від цифрових гаджетів та вдосконалити важливі навички. Гра з Wild Wyvern В-41 сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

   

  Міцна іграшка

  Виробник подбав про те, щоб блейд служив вам довго та безпроблемно. У цій іграшці застосовані високоякісні матеріали, що вирізняються підвищеною міцністю. Репліка фірмового бея стійка до неминучих зіткнень на полях битв і принесе дитині лише радісні емоції.

  Іграшка-дзига Бейблейд Wild Wyvern В-41
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн