Іграшка-дзига Бейблейд Zillion Zeusi B-59

Код: 638741
Кешбек 3 грн
249 грн
- 20 %
Ваша знижка 50 грн
249 грн
199 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Zillion Zeusi B-59 – витривала іграшка-дзиґа у чорному кольорі, створена для фанатів мультфільму аніме Бейблейд: Вибух. Цей бей орієнтований на максимально тривале обертання, що дозволяє йому бути ефективним, коли суперники вже втрачають сили.

   

  Особливості:

  • Рухливі металеві кульки
  • Пристрій для запуску у комплекті
  • Репліка з міцних матеріалів
  • Для дітей від 4-х років
   

  Краща витривалість

  Zillion Zeusi B-59, також відомий як Зілліон Зейтрон, відноситься до типу Витривалість. Родзинка блейда – вбудовані в енергетичний шар рухливі металеві кульки на треках. Завдяки відцентровій силі під час обертання вони рухаються далі до країв бея. Це дозволяє поліпшити зовнішній розподіл ваги та створює ефект маховика, збільшуючи витривалість в бою.

   

  Сталевий наконечник

  Творці блейда подбали про максимальне прискорення на полі бою. Для цього драйвер Зейтрона отримав сталевий наконечник кулястої форми. Він призначений для зменшення тертя на різних поверхнях та поліпшення стійкості. Також застосування металу забезпечує йому більшу довговічність.

   

  Розвиток у грі

  Гра з дзиґою це не лише цікава розвага для дітей, а й можливість провести вільний час з користю, трохи відволіктися від цифрових гаджетів. Захопливий запуск блейдів та участь у боях сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

   

  Міцна конструкція

  Отримайте унікальний Зілліон Зейтрон за доступною ціною. Даний блейд є реплікою, при цьому якість виготовлення його елементів не викликає сумнівів. Іграшка-дзиґа виконана з міцних та довговічних матеріалів. Вона без проблем витримує навантаження від ударів в епічних битвах з численними суперниками.

  Іграшка-дзига Бейблейд Zillion Zeusi B-59
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 20 %
  Ваша знижка 50 грн
  249 грн
  199 грн
  Кешбек 3 грн