Іграшка-дзига Beyblade Revive Phoenix Фенікс В-117

Код: 634393
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Beyblade Burst Revive Phoenix В-117 – іграшка-дзига для фанатів мультфільму аніме Бейблейд: Вибух. Іграшка отримала корпус оригінальної форми, в центрі якого зображений птах Фенікс. Насичений червоний колір блейда саме те, що робить його помітним на полі бою.

  Особливості:

  • Високоякісні матеріали
  • Для дітей від 4 до 16 років
  • Додаток для iOS та Android
   

  Відродження Фенікса

  Ця іграшка-дзига символізує міфічного птаха Фенікса, який здатний спалювати себе перед смертю, щоб потім відродитися з попелу. Насичений червоний колір Beyblade Burst Revive Phoenix В-117 символізує його вогняну міць, а зображення Фенікса нагадує про її витривалість в палких баталіях.

   

  Важка зброя

  Ударна конструкція Beyblade Burst Revive Phoenix В-117 забезпечить вам впевнену перемогу на полі бою. Ця дзига може похвалитися особливо важким металевим диском, який не лише міцний, а й забезпечує іграшці неймовірну силову міць.

  Неперевершена стійкість

  Блейд отримав потужну рамку, яка розташована зверху енергетичного шару та здатна поглинати сильні удари супротивника. Також рамка надає переконливості Beyblade Burst Revive Phoenix В-117. Замість повного розльоту, при сильних ударах, ця дзига лише втрачає рамку.

   

  Покращений механізм запуску

  Механізм запуску Beyblade Burst Revive Phoenix В-117 довше, ніж у більшості дзиг. Завдяки цьому ви зможете запустити іграшку з більшою силою, що стане ще однією перевагою в битві.

   

  Корисна гра

  Граючи з Beyblade Burst Revive Phoenix В-117 дитина не лише весело проводить час, а й розвивається. Участь в битвах дзиг сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

   

  Мобільний додаток

  Beyblade Burst Revive Phoenix В-117 надає безмежні можливості для гри у віртуальному світі. Відскануйте QR-код на іграшці за допомогою фірмового додатку та грайте в атмосфері мультсеріалу Бейблейд: Вибух. Ви зможете збирати очки та вигравати епічні батли у своїх суперників, які можуть перебувати в будь-якій точці світу.

  Іграшка-дзига Beyblade Revive Phoenix Фенікс В-117
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн