Іграшка-дзига Beyblade Winning Valkyrie Волтрекер В-104

Код: 634395
Кешбек 3 грн
249 грн
- 32 %
Ваша знижка 80 грн
249 грн
169 грн
Кешбек 3 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Іграшка-дзига Beyblade Burst Winning Valkyrie В-104 – справжній подарунок для фанатів мультфільму аніме Бейблейд: Вибух. Дзига отримала нову форму, що дозволяє їй бути стійкою не лише на арені, а й на столі. Яскраві битви стануть чудовим способом згаяти вільний час, отримати нові емоції та посприяють розвитку спритності й дрібної моторики у дитини.

  Особливості:

  • Високоякісні матеріали
  • Для дітей від 4 до 16 років
  • Додаток для iOS та Android
   

  Створено для атаки

  Динамічна конструкція з виразними виступаючими елементами робить дзигу ідеальним варіантом для атаки. Beyblade Burst Winning Valkyrie В-104 з легкістю виб'є суперника з поля бою. Від вас буде потрібно лише трохи спритності та стратегічного мислення.

   

  Металеві накладки

  При зіткненнях іграшок вага грає важливу роль. Верхній шар Beyblade Burst Winning Valkyrie В-104 отримав металеві накладки. Завдяки яким дзига буде важче суперників, що дозволить вам з легкістю здобути перемогу у битві.

   

  Стильний дизайн

  Beyblade Burst Winning Valkyrie В-104 отримав стрімкий дизайн з гострими крилами. Така конструкція підкреслює чудову динаміку дзиги та додає грі естетичної краси.

  Новий драйвер

  Драйвер Beyblade Burst Winning Valkyrie В-104 дуже широкий та плаский. У його центрі вирізано зірку, яка у свою чергу може обертатися. Драйвер надає блейду неймовірно високої швидкості для того, щоб ваша перемога була переконливою.

   

  Корисна гра

  Гра з Beyblade Burst Winning Valkyrie В-104 буде цікавою та корисною для дитини. Вона сприяє розвитку уважності, координації рухів, спостережливості та логічного мислення.

   

  Битви у віртуальному світі

  Beyblade Burst Winning Valkyrie В-104 надає безмежні можливості для гри у віртуальному світі. Відскануйте QR-код на іграшці за допомогою фірмового додатку та грайте в атмосфері мультсеріалу Бейблейд: Вибух. Ви зможете збирати очки та вигравати епічні батли у своїх суперників, які можуть перебувати в будь-якій точці світу.

  Іграшка-дзига Beyblade Winning Valkyrie Волтрекер В-104
  Кешбек 3 грн
  249 грн
  - 32 %
  Ваша знижка 80 грн
  249 грн
  169 грн
  Кешбек 3 грн