Іграшка - злюка Feisty Pets Мавпочка

Код: 636879

Feisty Pets - це іграшки, які по-справжньому вас здивують!

Адже це не просто плюшеві іграшки ..., а іграшки з емоціями!

 

Вони такі милі зовні...

Іграшки Feisty Pets - це інтерактивні м'які плюшеві звірятка, які вміють проявляти емоції справжніх диких тварин. На перший погляд сімейство Feisty Pets складається з дуже милих, м'яких, теплих і пухнастих вихованців, але варто їх "розлютити" і вони покажуть весь свій тваринний характер. Ця цікава функція - зміна міміки з доброї мордочки на злобну, дозволяє грати з добрими / злими плюшевими іграшками Feisty Pets в різні рольові (в тому числі навчальні та виховні) гри, в лиходіїв і героїв, в добро і зло.

 

Вони зроблені за зразками відомих тварин (кішки, собаки, ведмеді і т.д.) Багато справжні тварини зовні виглядають мило і безневинно, незважаючи на це у них всередині можуть ховатися хижий норов і жорсткий характер. У наших іграшок ззаду захована пара кнопок, варто натиснути на них і ...

... ХХижі всередині!

Плюшевий звірок нахмурить брови, відкриє рот і покаже вам свої гострі зуби! Ось це характер! Відпустіть кнопки - малюк знову стане милим і доброзичливим.

Озлоблена мордочка, грізні очі - це все та улюблена іграшка (собака, ведмідь, єдиноріг, панда і ін.), Діти зовсім не бояться цього, а навпаки з великим інтересом намагаються налякати одне одного, або оточуючих. Хочете злякатися ... до сміху? Злісні вихованці - це те, що вам потрібно! Вони можуть стати справжніми друзями вам і вашим дітям!

 

Ніяких батарейок, ніяких тендітних механізмів, вони не бояться води - ця іграшка прослужить вам довгі роки!

 

"Злі іграшки" Feisty Pets - це оригінальний рідкісний подарунок на будь-яку подію (який не знайдеш в будь-якому магазині іграшок), дитині будь-якого віку від 3-5 років і до ... років і старше :) Кожна людина, що має почуття гумору і вміє цінувати незвичайні речі, буде радий отримати такий подарунок!

Іграшка - злюка Feisty Pets Мавпочка