Інтерактивна лялька Luvabella

Код: 633022
Кешбек 79 грн
5 599 грн
- 29 %
Ваша знижка 1 600 грн
5 599 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів
   

  Лялька Luvabella – інтерактивна іграшка з високим ступенем залучення, яка поводиться як справжнє немовля! Вона дивовижно точно імітує його поведінку, правдоподібно повторюючи властиві малюкові дії. Лялька говорить, рухає ручками та ніжками, її очі реагують на світло.

   

  Особливості:

  • Датчики на животі та на спині
  • 4 інтерактивних аксесуари
  • Безпечні матеріали
  • Автономна робота
   

  Як справжнє немовля

  Ця лялька поводиться як справжнє немовля. Вона щось бурмоче, сміється, якщо полоскотати п'ятки, позіхає та перевертається уві сні. Luvabella вміє говорити слово "мама" та повторювати слова. Лялька вчиться, поступово збільшуючи свій словниковий запас. Також вона любить грати в Пікабу.

   

  Реалістична міміка

  Luvabella не лише повторює поведінку немовляти своїми звуками та реалістично виглядає, а й отримала продуману міміку. Вона відкриває та закриває свої виразні очі, робить реалістичні рухи обличчя під час сміху або розмови.

   

  Навчання

  Завдяки своїй реалістичності Luvabella навчить дівчаток дбайливо ставитися не лише до іграшок, а й до всіх живих істот. Потреба ляльки в регулярному "годуванні" сприяє формуванню звички своєчасно виконувати всі важливі справи.

   

  Інтерактивні аксесуари

  У комплекті з лялькою ви отримаєте набір інтерактивних аксесуарів: пляшечка, ложка, іграшка-ягня та пустушка. Лялька Luvabella розпізнає ці аксесуари, виконуючи запрограмовані для кожного з них дії. Вона буде пити молочко з пляшечки, їсти з ложечки, смоктати пустушку та цілувати іграшку.

   

  Висока якість

  Лялька створена компанією Spin Master – відомим канадським виробником дитячих іграшок. Висока якість матеріалів та внутрішніх компонентів забезпечує їй не лише довговічність, а й повну безпеку. Ви можете бути абсолютно спокійні, коли ваша дитина грає з Luvabella.

  Інтерактивна лялька Luvabella
  Кешбек 79 грн
  5 599 грн
  - 29 %
  Ваша знижка 1 600 грн
  5 599 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс