Кубик-конструктор Infinity Fidget Action Cube Game with Music Light

Код: 635298
Кешбек 7 грн
449 грн
- 11 %
Ваша знижка 50 грн
449 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 18 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Infinity Fidget Action Cube Game with Music Light – чарівний кубик, який захоплює різноманітними режимами гри. Грайте на різних рівнях складності, відточуючи свою спритність та майстерність.

   

  Особливості:

  • Світлодіодне підсвічування
  • Звуковий супровід
  • Для дітей від 8-ми років
  • 4 режими гри
   

  Захопливе дозвілля

  Цей чарівний кубик нікого не залишить байдужим. Він захоплює різними ігровими режимами, в яких гравцеві слід зібрати правильну колірну комбінацію. Чотири основних квадрати Infinity Fidget Action Cube Game with Music Light підсвічуються світлодіодами, які змінюють свій колір у процесі гри, задаючи таким чином наступне завдання.

  Звуковий супровід

  Веселі звуки та голосові підказки роблять гру з Infinity Fidget Action Cube Game with Music Light ще цікавіше, повністю захоплюючи увагу дитини. Кожне успішне проходження гри, яке передбачає правильно складену комбінацію, також супроводжується підбадьорливою озвучкою.

   

  Розвиток у грі

  Гра з Infinity Fidget Action Cube Game with Music Light розвиває дрібну моторику та логічне мислення. З цією іграшкою дитина зможе трохи відволіктися від цифрових гаджетів та відчути азарт захопливої головоломки, яка вабить своїми незвичайними завданнями.

  Практичні елементи живлення

  Для роботи інтерактивних функцій Infinity Fidget Action Cube Game with Music Light необхідне живлення. Воно здійснюється від двох батарейок форм-фактору АА (входять до комплекту). Такі елементи живлення популярні та доступні за ціною, тому їх заміна не складе труднощів.

   

  Безпечні матеріали

  Кубик-конструктор Fidget Action Cube Game with Music Light створений для дітей, а тому в ньому застосовані якісні та безпечні матеріали. ABS пластик, з якого виконаний корпус кубика, не виділяє шкідливих випарів та стійкий до зовнішніх впливів.

  Кубик-конструктор Infinity Fidget Action Cube Game with Music Light
  Кешбек 7 грн
  449 грн
  - 11 %
  Ваша знижка 50 грн
  449 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 18 грн/міс