Іграшка Xiaomi Bunny Fingertips Blocks

Код: 623927
Кешбек 1 грн
169 грн
- 41 %
Ваша знижка 70 грн
169 грн
99 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Кубик-конструктор Xiaomi Bunny Fingertips Blocks

  • Нескінченне обертання
  • Простий і вишуканий
  • Портативний
   

  Кубик універсальний, з ним можна робити все що завгодно – крутити в різні боки, збираючи різні фігурки. Його приємно тримати в руках і відчувати гладку шовковисту структуру з округленими кутами.

   

  Працює за принципом інерції

  Варто один раз запустити обертання, і його вже не зупинити. Виготовлені з високою точністю, до 0,005 мм, дерев'яні деталі практично не мають осідання - вони одночасно здатні забезпечувати легке обертання й утримувати виріб у його цілісній конфігурації.

   
   

  Отримувати задоволення можна і від зовнішнього вигляду

  Ця гарна іграшка, пофарбована в три різних кольори – білий, попелясто-сірий і помаранчевий. Спокійні відтінки налаштовують мозок на робочий лад, а контраст колірної гами змушує відірвати погляд від монітора й дати перепочинок очам.

   
   

  Його розміри становлять 103 x 71 x 26 мм – він легко вміщується в кишеню. Важить конструктор усього 50 г і при перенесенні не створює ніяких проблем.

   
   

  Займатися мистецтвом легко

  Використовуючи частини конструктора, зібрати можна багато цікавих речей – у них закладений величезний творчий потенціал, реалізувати який простіше використовуючи не один набір, а кілька.

   
  Іграшка Xiaomi Bunny Fingertips Blocks
  Кешбек 1 грн
  169 грн
  - 41 %
  Ваша знижка 70 грн
  169 грн
  99 грн
  Кешбек 1 грн