Lok Lost Kitties колекційні Кошенята в молоці E5087EU2 LOK

Код: 637855
Кешбек 2 грн
119 грн
Кешбек 2 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Hasbro Lok Lost Kitties колекційні Кошенята у молоці – незвичайний ігровий набір, в якому ви знайдете маленьку фігурку кошеняти, масу для ліплення та стікер з мемом. Вміст упаковано в красиве пакування, стилізоване під пляшечку для годування молоком.

   

  Особливості:

  • Фігурка кошеняти, виконана в унікальному дизайні
  • Можливість створення унікальних аксесуарів
  • Спеціальна маса для ліплення
  • Стікер з мемом
  • Оригінальне пакування
  • Для дітей від 5-ти років
   

  Захоплююче розпаковування

  Розпаковування Hasbro Lok Lost Kitties колекційні Кошенята у молоці приховує у собі інтригу, яка робить процес більш захопливим. Зовнішній вигляд пакування не говорить про те, який же вихованець сховався всередині. Розкрийте контейнер, стилізований під пляшечку для годування молоком, щоб доторкнутися до таємниці. Кошеня сховалося у масі для ліплення – залишилося лише звільнити його.

   
   

  Ідеальний для колекціонерів

  Особливістю ігрового набору є велике різноманіття фігурок кошенят, одну з яких ви знайдете в його яскравій упаковці. Кожна мініатюрна іграшка отримала свій унікальний дизайн, який робить її особливою. Таким чином, придбавши кілька Hasbro Lok LostKitties, можна зібрати велику колекцію неповторних вихованців.

   

  Створюйте аксесуари

  Маса для ліплення Hasbro Lok Lost Kitties колекційні Кошенята у молоці не лише служить укриттям для вихованця, а й дозволить дитині проявити фантазію. З її допомогою можна без зусиль створити свої аксесуари для улюбленця (меблі та інше), яких не буде більше ні в кого. В ігрових наборах зустрічаються різні кольори маси для ліплення.

   

  Гра з користю

  Гра з веселими вихованцями й створення аксесуарів для них сприяє розвитку дрібної моторики та уяви. Hasbro Lok Lost Kitties колекційні Кошенята у молоці укомплектований буклетом колекціонера, в якому дитина зможе ознайомитися з видами вихованців та відмічати прогрес у наповненні колекції. Це допоможе їй краще сприймати інформацію, подану у вигляді картинок або графіки.

  Lok Lost Kitties колекційні Кошенята в молоці E5087EU2 LOK
  Кешбек 2 грн
  119 грн
  Кешбек 2 грн