My Little Pony колекційні Lovely поні E1977EU40

Код: 637600
Кешбек 2 грн
135 грн
Кешбек 2 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Hasbro My Little Pony Cutie Mark Crew – ігровий набір для шанувальників серіалу My Little Pony. У невеликому контейнері-будиночку циліндричної форми захована фігурка поні, затишна підставка для вихованця та колекційна картка.

  Особливості:

  • Фігурка поні з аксесуаром-підставкою
  • Контейнер, який можна використовувати як будиночок
  • Колекційна картка
  • Для дітей від 4-х років
   

  Зберіть колекцію

  В упаковці Hasbro My Little Pony Cutie Mark Crew ви знайдете одну з 24-х барвистих конячок. Кожна фігурка поні отримала свій унікальний та неповторний дизайн. Підставка у кожної іграшки також своя, покликана стати вдалим доповненням до її стилю. У комплекті передбачено лист колекціонера, який дозволить дитині відмічати прогрес у наповненні своєї колекції.

   

  Гарний контейнер

  Контейнер іграшки служить не лише для транспортування, а й стане її комфортним будиночком. Мила конячка почуватиметься у рожевому притулку як ніколи затишно, а гарне віконце у передній частині футляра дозволить маленькій господині завжди бачити її. Особливо добре Hasbro My Little Pony Cutie Mark Crew виглядають разом, як одна велика сім'я.

  Корисна гра

  Сучасна іграшка повинна бути не лише цікавою для дітей, а й корисною для їх всебічного вдосконалення, покращуючи спектр загальних навичок. Гра з милими поні розвиває уяву, дрібну моторику та увагу. З Hasbro My Little Pony Cutie Mark Crew дитина навчиться грати, колекціонувати та піклуватися про своїх вихованців.

   

  Безпечні матеріали

  Купуючи дитячі іграшки, важливо знати, що вони будуть повністю безпечними для дитини. Всі елементи My Little Pony Cutie Mark Crew виконані з високоякісного матеріалу, який має високу надійність та не виділяє шкідливих випарів. Фігурки милих конячок принесуть маленькій принцесі лише позитивні емоції.

  My Little Pony колекційні Lovely поні E1977EU40
  Кешбек 2 грн
  135 грн
  Кешбек 2 грн