Набір для вивчення англійської мови Magic Teacher 4 в 1

Код: 633424
 • Кредит 0,01% до 25 платежів
 • Отримай блокнот за 10 грн
 • Ексклюзив
Кешбек x2 19 ₴
1 499
- 33 %
Ваша знижка 500 ₴
0 : 0 : 0
1 499
999
Кешбек х2 19 ₴
від 40 ₴/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Magic Teacher – це інтерактивна навчальна іграшка, яка допоможе вашій дитині вивчити англійську, полюбити музику, підняти собі настрій смішними історіями й просто весело провести час. Також у набір Magic Teacher входять чарівні стікери за допомогою, яких ви зможете створити свою аудіокнигу або озвучити улюблену книгу дитини своїм голосом. Все залежить лише від вашої фантазії та фантазії дитини.

  Особливості Magic Teacher:

  • Навчальна ручка, яка вміє читати, говорити та записувати аудіо
  • 6 інтерактивних книг для вивчення англійської
  • Додатковий музичний вкладиш
  • 4 режими роботи: музика, історія, веселі рухи, смішні історії
  • Можливість записати свою аудіокнигу
  • Просте керування
  • Слот для карти пам'яті
  • Зарядка від USB та автоматичне вимкнення для економії енергії

  Як це працює?

  До набору входить «розумна» ручка та кілька книг з яскравими картинками. Дитині потрібно лише піднести ручку до будь-якої картинки на сторінці, і вона озвучить намальоване англійською мовою. А у випадку з картинками музичних інструментів, гаджет відтворить відповідні їм аудіо. Виберіть потрібну книгу, піднесіть ручку до обкладинки і можете переходити до вивчення нових слів. Все дуже легко та неймовірно весело.

  Чарівна ручка

  Головним інструментом у наборі є оригінальна навчальна ручка. Вона має спеціально адаптований для дітей яскравий дизайн і максимально просте керування. Ручка вміє читати, говорити, дає підказки та може записувати звуки, що дозволяє створювати свій власний контент. А ще у неї є підсвічені різними кольорами вушка та режим, в якому вона буде повторювати все, що ви говорите.

  Вивчайте англійську граючи

  Перетворіть вивчення іноземної мови на веселу та захопливу гру, і дитина навіть не помітить, що в цей час ви її чомусь навчаєте. Наявні у комплекті 6 книг для вивчення англійської подають матеріал у цікавій формі. Вони допоможуть дитині поповнити словниковий запас, вивчити правила словотворення та використовувати їх у розмовній мові. А ручка, яка озвучує картинки вголос, буде вчити не лише іноземним словам, а і їх правильній вимові.

  Для юних музикантів і не тільки

  Бонусом у наборі Magic Teacher йде інтерактивне піаніно для вивчення музики. На ньому зображені клавіші, шкала гучності, а також додаткові інструменти (гітара, скрипка, саксофон та ін). Цей вкладиш дозволить дитині спробувати себе у ролі музиканта, навчить розрізняти інструменти або дасть змогу просто помузикувати на дозвіллі.

  Створіть свою книгу

  Набір чарівних стікерів, що входить у Magic Teacher, дозволить вам з дитиною створити свою авторську книгу. Використовуючи, кумедні картинки з різними тваринами, малюк може придумати власну історію, яку можна записати за допомогою ручки та відтворювати будь-якої миті. Це чудовий спосіб весело провести час з дитиною, закріпити отримані знання та розкрити її творчий потенціал.

  Збирайте свою колекцію пісень та казок

  Запишіть різні мелодії, пісеньки або розповіді у форматі mp3 на карту пам'яті, вставте її у «розумну» ручку, і дитина зможе будь-коли прослухати їх. Таким чином можна розширювати навчальні можливості ручки, розважати дітей і давати новий матеріал для вивчення.

  Зарядка через USB

  Ручка працює від вбудованого акумулятора на 320 мАг, який можна зарядити через кабель від будь-якого доступного джерела з USB роз'ємом (мережі, ноутбука, комп'ютера та ін). При цьому вам не потрібно стежити за процесом, живлення автоматично вимикається, як тільки акумулятор повністю зарядиться.

  Веселе навчання та корисні розваги

  Відомо, що вивчення мов можна та потрібно починати ще з дитинства, оскільки у дітей чудова пам'ять та здатність до навчання, завдяки чому вони буквально схоплюють все на льоту. Крім того, опанування нової мови допомагає дитині розвиватися швидше та розширює кругозір. А допомогти у вивченні англійської зможе унікальний набір для дітей Magic Teacher. Це розвиваюча іграшка, яка у легкій ігровій формі поманить дитину у світ знань та допоможе вашому малюкові розвинути свій творчий потенціал.

  Набір для вивчення англійської мови Magic Teacher 4 в 1
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • Отримай блокнот за 10 грн
  • Ексклюзив
  Кешбек x2 19 ₴
  1 499
  - 33 %
  Ваша знижка 500 ₴
  0 : 0 : 0
  1 499
  999
  Кешбек х2 19 ₴
  від 40 ₴/міс