Набір для створення іграшок Oonies - Стильні песики (36 заготовок, 29 деталей)

Код: 636408
Кешбек 5 грн
289 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Oonies Стильні песики – набір для створення іграшок, який дозволить дітям відчути себе майстрами лялькового ремесла. Це свого роду конструктор, в якому з надувних елементів-деталей можна створювати незвичайні іграшки, що нагадують невеликих чотирилапих улюбленців. У наборі ви знайдете 36 надувних заготовок та 29 деталей для прикрашання.

  Особливості:

  • 36 гумових заготовок та 29 деталей для прикраси
  • Можливість повторного використання деталей
  • Для дітей від 5-ти років
   

  Любителям чотирилапих вихованців

  Набір Oonies Стильні песики створений для діточок, які люблять собак. За допомогою елементів цього набору можна створювати невеликі іграшки у вигляді цих відданих чотирилапих вихованців. Розробники передбачили 36 гумових заготовок та 29 деталей для прикраси. Для створення фігур з заготовок потрібна станція для надування, яка доступна у наборі Oonies Чарівна фабрика.

  Лялькове ремесло для всіх

  Відчути себе майстрами лялькового ремесла зможе кожен, витративши кілька хвилин на вивчення принципу роботи станції для надування (не входить до комплекту). З цим чудовим набором дитина буде власноруч створювати невеликі іграшки у вигляді песиків. Кожен елемент Oonies Стильні песики пропрацьований до дрібниць, щоб ляльки виглядали бездоганно.

   

  Прикрашайте з легкістю

  Деталі для прикрашання іграшок, як і гумові заготовки, отримали самоклеюче покриття. Завдяки цьому для збирання іграшок не потрібен клей та додаткові кріплення. Oonies Стильні песики дозволяє з легкістю створювати яскраві фігурки та без труднощів роз'єднувати елементи, якщо виникла потреба в їх повторному використанні для нових ідей.

  Корисна гра

  З Oonies Стильні цуцики дітлахи зможуть провести час з користю, при цьому отримавши безліч позитивних емоцій. Власноручне створення іграшок розвиває уяву, креативність та дрібну моторику. Продуктивна творчість у команді буде сприяти вдосконаленню комунікативних навичок у дитини.

  Набір для створення іграшок Oonies - Стильні песики (36 заготовок, 29 деталей)
  Кешбек 5 грн
  289 грн
  Кешбек 5 грн