Набір для створення іграшок Oonies - Чарівна фабрика (36 заготовок, надувна станція, 30 деталей) 19954

Код: 636410
Очікується
725 грн

Oonies Чарівна фабрика – фантастичний набір для створення іграшок своїми руками. Він виконаний у вигляді незвичайного конструктора, в якому надувні деталі легко з'єднуються між собою без допомоги клею. З Oonies діти зможуть самі зробити незвичайні іграшки, проявляючи таким чином свою фантазію.

Особливості:

  • Станція для надування Oonies у комплекті
  • 36 гумових заготовок та 30 деталей для прикрашання
  • Можливість повторного використання деталей
  • Для дітей від 5-ти років
 

Захоплива гра

До створеного власними руками у діточок завжди особливе ставлення. Набір привертає увагу можливістю робити яскраві іграшки з невеликих заготовок, беручи участь у цікавому і трохи чарівному процесі.

Простіше простого

Щоб опанувати процес створення іграшок Oonies Чарівна фабрика дитині буде потрібно лише кілька хвилин. Необхідно помістити заготовку у станцію для надування, зафіксувати її та надути повітрям, натиснувши на спеціальний важіль. Наповнені повітрям гумові заготовки легко склеюються між собою, дозволяючи створити іграшку певної форми.

 

Прикрашання іграшок

Набір Oonies Чарівна фабрика відкриває безмежні можливості для продуктивної дитячої творчості. Додати яскравим фігуркам більше індивідуальності легко – за допомогою 30 барвистих деталей. Додаткові аксесуари у вигляді очей, ротів, вух та інших прикрас отримали клейке покриття та дозволяють надати іграшка завершений зовнішній вигляд.

Корисна гра

Подаруйте дітям можливість провести час з користю, при цьому отримавши безліч позитивних емоцій. Створення іграшок з Oonies Чарівна фабрика розвиває уяву, креативність та дрібну моторику. Цікава творчість у команді буде сприяти вдосконаленню комунікативних навичок у дитини.

Набір для створення іграшок Oonies - Чарівна фабрика (36 заготовок, надувна станція, 30 деталей) 19954
Очікується
725 грн