Набір Fun game для малювання світлом A3

Код: 641010
Кешбек 4 грн
249 грн
Кешбек 4 грн
Доставка в загрузка...
  обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Шукаєте креативний подарунок для дитини? Зверніть увагу на Fun Game "Чарівник Світла" А3 – ігровий набір для малювання світлом у темряві, який дозволяє створювати сяючі картинки на спеціальному планшеті. Можливість багаторазового використання робить набір оптимальним варіантом для навчальних цілей.

   

  Набір складається з:

  • Планшет формату А3
  • Маркер-ліхтарик
  • Трафарети
   

  Справжня магія

  Головна особливість цього набору – планшет формату А3, малювати по якому можна за допомогою світла. Варіанти малювання обмежені лише польотом вашої фантазії. Фотолюмінесцентна поверхня планшета володіє світловою пам'яттю, зберігаючи нанесений малюнок до 30-40 хвилин. Така творчість виглядає справжньою магією, яка відбувається у нічній темряві.

   

  Маркер-ліхтарик

  Для малювання у наборі передбачений світлодіодний маркер-ліхтарик. Він дозволяє створювати практично будь-які лінії. Чим ближче світлове перо до планшета, тим менше товщина ліній. Яскравість ліній регулюється швидкістю їх нанесення – чим повільніше, тим яскравіше. При цьому малювати можна й за допомогою будь-якого іншого яскравого джерела світла.

   

  Малюйте легко

  "Чарівник Світла" стане чудовим варіантом, якщо ваша дитина лише вчиться виводити рівні лінії. Ігровий набір укомплектований трафаретами для малювання букв, цифр та різноманітних фігурок. Завдяки цьому малюнки можна прикрасити готовими елементами з чіткими контурами, зробивши картинку красивішою.

   

  Розвиток у грі

  Ігровий набір – це не лише маса яскравих вражень, а й корисне дозвілля для дітлахів. Малювання світлом розвиває креативне мислення, дрібну моторику, уяву та навички образотворчого мистецтва. Створюючи комбінації з букв, дитина зможе у доступній формі вивчати алфавіт, складати слова та речення.

   

  Безпека та чистота

  На відміну від наборів для малювання за допомогою фарб або фломастерів, у наборі "Чарівник Світла" не застосовуються барвники. Це робить гру безпечнішою, виключаючи можливість отруєння хімічними сполуками. Також в процесі світлової творчості дитина не забрудниться, а планшет для малювання можна використовувати знову і знову.

  Набір Fun game для малювання світлом A3
  Кешбек 4 грн
  249 грн
  Кешбек 4 грн