Надувний шезлонг Premium (Синій)

Код: 630588
6 товарів Синій
колір Синій
 • Бордовий
  799 грн
 • Блакитний
  1 099 грн
 • Жовтий
  799 грн
 • Зелений
  799 грн
 • Червоний
  799 грн
 • Синій
  799 грн
Кешбек 15 грн
799 грн
Кешбек 15 грн
від 32 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Надувний шезлонг Premium

  Це надувний шезлонг, який Ви можете брати з собою на прогулянки, в подорожі і в похід, досить легкий і компактний в складеному вигляді. Надувний диван зручно брати з собою, він зробить ваш пляжний відпочинок і туристичні походи комфортнішими.

   

  Особливістю надувних гамаків серії Premium є легкість, вага надувного гамака всього 1,1 кг., Це робить процес наповнення лежака повітрям ще легше, навіть при повному штилі, буквально 2-3 змахи для заповнення всього мішка повітрям. У серії Premium використовується тканина ripstop для зовнішнього шару, цей матеріал має щільність 75 г / м.кв. дуже тонкий і міцний. З такої тканини виготовляють парашути, аеростати, вітрила і т.п.

   
   

  Як він працює

  Розпакуйте свій шезлонг і плавним рухом зачерпніть всередину нього повітря. Після цього просто закрийте стулку, і переконайтеся що повітря ретельно зафіксовано всередині шезлонга. Шезлонг готовий до використання.

   

  Щоб скласти його назад, досить відкрити стулку і випустити повітря з середини. Звернувши його в невеликий рулон і помістивши в сумочку, він буде готовий до продовження транспортування.

   
   

  Використання

  Надувний шезлонг можна використовувати практично скрізь. Завдяки щільній фактурі тканини, його можна покласти на траву, каміння, пісок або воду. Таким чином перебуваєте Ви на відпочинку на природі, в своєму саду після важкої домашньої роботи, або в аеропорту між перельотами, спробуйте відпочити і відновити свої сили, зручно влаштувавшись на надувному дивані.

   
   
  Надувний шезлонг Premium (Синій)
  Кешбек 15 грн
  799 грн
  Кешбек 15 грн
  від 32 грн/міс