Планшет для малювання Vson Color LCD 9 "(WP9310S) Black

Код: 624414
Кешбек 12 грн
699 грн
- 7 %
Ваша знижка 50 грн
699 грн
649 грн
Кешбек 12 грн
від 26 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів
   

  Планшет для малювання Vson Color LCD 9"

  Vson COLOR LCD 9" – електронний планшет для малювання у цифровому форматі. Це чудовий інструмент для творчості, навчання та самовираження як для дітей, так і для дорослих. Планшет поєднує функції альбому для малювання, блокнота для нотатків і навіть невелику шкільну дошку, що дозволяє використовувати девайс і для роботи, і для розваг.

   

  Барвистий дисплей

  Vson COLOR LCD 9" оснащений інноваційним LCD-дисплеєм 3-го покоління, який дозволяє створювати яскраві малюнки, оздоблені в усі кольори веселки. При цьому його поверхня створює ефект, який максимально наближений до відчуття роботи зі звичайним папером. Малюючи на планшеті, ви відчуваєте його гладку, рівну поверхню, яка на дотик як паперовий аркуш. Але, на відміну від паперу, все написане чи намальоване на пристрої можна вільно витирати всього одним натисненням кнопки.

   
   

  Творчий посібник для дітей

  Можливості практичного застосування Vson COLOR LCD 9" безмежні. Його яскравий кольоровий екран зробить будь-які заняття з дитиною захоплюючими: від вивчення алфавіту до математики та іноземних мов. Крім того, робота з планшетом привчає до зосередженості та посидючості, мотивує дитину задіяти уяву, мислення та фантазію . Створюйте малюнки, залишайте повідомлення або тренуйтеся робити графіті – з планшетом Vson COLOR LCD 9" це буде просто та захоплююче.   
   

  Зручний стилус

  До планшету додається відразу два стилуса. Зроблені з якісного пластику, вони зручны для руки та легко ковзають по поверхні пристрою. Кожен стилус має по обидва боки наконечники різної форми, які дозволяють робити більш тонкі або широкі штрихи. З їх допомогою можна створювати навіть складні, деталізовані малюнки й начерки.

   

  Безмежна реалізація творчих ідей

  Планшет Vson COLOR LCD 9" – це пристрій, який може назавжди змінити уявлення про те, що таке малювання, роблячи процес комфортнішим й простішим. Це справжня знахідка для дизайнерів, художників, вчителів, студентів, дітей. Планшет надає унікальну можливість реалізувати свої творчі ідеї, втілити їх наочніше та реалістичніше, а також розвивати свій потенціал.

  Планшет для малювання Vson Color LCD 9 "(WP9310S) Black
  Кешбек 12 грн
  699 грн
  - 7 %
  Ваша знижка 50 грн
  699 грн
  649 грн
  Кешбек 12 грн
  від 26 грн/міс