Розважальна гра L.O.L - Збери сюрприз 556374

Код: 640134
Кешбек 17 грн
899 грн
Кешбек 17 грн
від 36 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Хочете зробити оригінальний і незабутній подарунок для маленької модниці? Розважальна гра L.O.L. - Збери сюрприз стане чудовим вибором. У барвистому картонному пакуванні захований цілий набір аксесуарів, за допомогою яких дівчата зможуть вбратися у стилі лялечок L.O.L. Також у наборі є картки для веселої гри, в якій переможниця повинна першою зібрати всі 5 аксесуарів.

   

  Особливості:

  • Постачається у подарунковому пакуванні
  • Підходить для гри на 2-4 учасники
  • Для дівчаток від 6 років

  Як грати?

  Для початку гри необхідно перемішати всі картки, розділивши їх на 2 стопки. Кожен гравець повинен взяти по одній картці з кожної стопки. Щасливець, який знайшов на своїх картках 2 зображення одного і того ж аксесуара, повідомляє про це іншим і забирає аксесуар. Далі гравці продовжують брати картки. Переможцем стане той – хто першим зібрав усі 5 аксесуарів (обруч для волосся, окуляри, браслет, намисто, каблучка). Набір складається з:

  • Чотирьох обручів для волосся
  • Чотирьох окулярів
  • Чотирьох браслетів
  • Чотирьох намист
  • Чотирьох каблучок
  • 42 гральних карток
   

  Яскраве пакування

  Хороший подарунок повинен привертати увагу починаючи з пакування. Розважальна гра постачається у барвистій картонній коробці з ручкою для перенесення. На пакуванні зображені аксесуари та короткий опис ігрового процесу. Внутрішня сторона верхньої кришки виконана у вигляді дзеркала, щоб маленькі модниці могли дивитися в нього, приміряючи аксесуари.

   

  Стильні аксесуари

  У цьому подарунку дівчинка отримує чотири набори прикрас, у кожному з яких по 5 аксесуарів: обруч для волосся, окуляри, браслет, намисто, каблучка. Набори виконані у фірмовому стилі L.O.L. і відрізняються за кольором складових: чорний, рожевий, срібний та золотий з блискітками. Дівчинка зможе носити один колір або збирати модні луки з різних кольорів.

   

  Розвиток у грі

  Бажаєте, щоб іграшка була не лише цікавою, а й корисною для діточок? L.O.L. - Збери сюрприз розвиває уяву, естетичне сприйняття та дрібну моторику. Спільна гра буде сприяти формуванню комунікативних навичок. І нехай кожна хвилина вільного часу проходить з користю для дівчинки.

  Розважальна гра L.O.L - Збери сюрприз 556374
  Кешбек 17 грн
  899 грн
  Кешбек 17 грн
  від 36 грн/міс