Робот Xiaomi Mi Robot Rover

Код: 636543
Кешбек 55 грн
2 999 грн
- 7 %
Ваша знижка 200 грн
2 999 грн
2 799 грн
Кешбек 55 грн
від 120 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  2 в 1

  Конструктор і робот з дистанційним керуванням

  MITU припаде до душі вашого дитині, оскільки він є не просто конструктором, а і унікальною, маневреною, досить стійкою іграшкою, якою можна керувати з мобільного пристрою і яка легко долає перешкоди на своєму шляху. Детальніше: https://miot.ua/igrashka-transformer-mi-robot-rover/p18211/

   
   

  Унікальна конструкція

  Посилені деталі

  Посилення елементів конструкції робота, дозволили зберегти їх цілісність навіть в екстремальних умовах експлуатації. Виконані з досить щільного прогумованого пластика гусеничні шасі в поєднанні з специфікою конфігурації конструктора, допомагають практично безперешкодно подолати місцевість з абсолютно різними особливостями рельєфу. Ваша дитина зможе грати з роботом MITU не тільки вдома, а й на вулиці.

   
   

  Процесор, який вирішить найскладніші завдання

  32-бітний ARM Cortex Mx

  Потужний процесор ARM Cortex Mx здатний впоратися навіть з найскладнішими і вимогливими завданнями, а безперебійну роботу пристрою забезпечить літій-іонний акумулятор, ємність якого складає 1650 мАг.

   
   

  Ні однієї зайвої деталі

  Злагоджена робота всіх елементів конструкції

  1086 деталей MITU Robot Rover виготовлені з високим рівнем точності, які відповідають міжнародному стандарту RoSH, згідно з якою виключається використання небезпечних для здоров'я речовин в пристрої. Ідеально опрацьовані складові елементи конструктора забезпечать чітку роботу всіх механізмів, тривалий термін служби, а також практично безшумну роботу цього дивовижного робота - трансформера.

   
   

  Іграшка з широкими можливостями

  Режими управління

  Різноманітність режимів управління роботом, дозволять розкрити різноманітність його можливостей. Управління роботом можна здійснювати вручну, на основі заданої дитиною програмою, а також за допомогою голосової команди.

   
   

  Широкий функціонал ПО

  Управління зі смартфона

  Здійснивши синхронізацію мобільного пристрою з роботом MITU, Ви зможете випробувати особливості функціоналу ПЗ. Використовуючи стандартний режим управління, з досить зрозумілим інтерфейсом користувача, Ви вручну контролюєте весь процес управління роботом. Графічний же режим, дозволить дитині освоїти основи конструювання і специфіку складання алгоритмів.

   
   

  Голосове управління

  Розпізнавання команд на різних мовах

  Іграшка-трансформер MITU здатний розпізнавати голосові команди на багатьох поширених мовах світу. Робот розуміє команди «вправо», «вліво», «назад», «вперед», які навіть недостатньо чітко вимовлені.

   
   

  Універсальність конструктора

  Фантазувати і збирати

  MITU Robot Rover, є універсальним конструктором, оскільки він сумісний з багатьма конструкторами інших виробників, завдяки чому, проявивши фантазію дитина може збирати різні фігури. Робот-трансформер прекрасний подарунок як для малюків, так і для школярів.

   
  Робот Xiaomi Mi Robot Rover
  Кешбек 55 грн
  2 999 грн
  - 7 %
  Ваша знижка 200 грн
  2 999 грн
  2 799 грн
  Кешбек 55 грн
  від 120 грн/міс