Спінер Water (Gold)

Код: 616530
Кешбек x2 1 грн
79 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Fidget spinner - хайпани трішечки!


  Спінер або fidget spinner може по праву називатися хайповою іграшкою 2017 року. Нехитра конструкція з одного або декількох підшипників завойовує серця і руки людей по всьому світу починаючи зі школярів і закінчуючи топ-менеджерами.


  Принцип дії такої іграшки простий до геніальності - затискаєш центральний підшипник пальцями, робиш пару обертів і спостерігаєш як він крутиться по інерції шалено довго, створюючи варіативні візуальні ефекти в залежності від моделі.


  На даний момент модельний ряд цього антистрес-гаджета налічує сотні видів, що розрізняються за дизайном, кольором, розміром, матеріалами та функціоналом, дозволяючи кожному підібрати спінер на свій смак. 
  Багатьом може здатися, що це зовсім марна трата часу і грошей. Але чи так це насправді?

  Головні переваги


  Антистрес

  Основною функцією спінеру є зняття стресу. Багатьом з нас знайоме почуття тривоги або занепокоєння, коли неможливо заспокоїтися і хочеться постійно робити щось монотонне, щоб зосередитися та зібратися з думками.

  У таких випадках нерідко дехто обгризає нігті або олівці, а тремтячі коліна привертають увагу оточуючих.

  Але варто взяти до рук спінер і покриття його - як вся рухова активність зосереджується на нескладних рухах, думки приходять у порядок і настає спокій.


  Моторика

  Крім антистресової функції, спінер так само служить хорошим тренажером для розвитку моторики рук. Його можна придбати для маленької дитини як допоміжну іграшку для розроблення пальців і кистей рук, що сприяє розумовому та фізичному розвитку.

  Для дорослих же такий гаджет може бути корисний при розробленні м'язів в процесі відновлення після травм і переломів, як недорогий та ефективний засіб для повернення м'язам втраченого тонусу.

  Концентрація

  Незамінним такий аксесуар стане в ситуаціях, коли поставлені завдання вимагають великих розумових навантажень і періодично необхідно відволікатися на щось нехитре і просте, щоб розвантажити голову і повертатися до роботи з новими силами та ідеями.

  Також в інтернеті можна знайти безліч інформації про спеціальні вправи для рук, що розвивають праву півкулю мозку, яка відповідає за творчість.

  Дизайн

  Виготовлений з цинкового сплаву високої якості та має підвищену ударостійкість при падіннях або контактах з гострими предметами. Спеціальне покриття надовго зберігає колір гаджета, запобігаючи пошкодженню фарби.Спеціальна конструкція дозволяє пристрою обертатися за інерцією близько 3-х хвилин (в залежності від сили розкручування). Так само в пелюстки вбудовані світлодіоди, що спрацьовують при розкручуванні. 

   

  Зручність

  Така маленька та компактна іграшка розміститься будь-де, і крутити її можна в будь-якій ситуації: від нудьги в черзі або пробці, для концентрації уваги на парі або нараді, коли потрібно розслабитися або навпаки зосередитися на чомусь важливому.
   

  Для кого підходить

  Сам по собі спінер не несе особливого ​​смислового навантаження. Основною його метою є зайняти руки, і погодьтеся, що це набагато зручніше, ніж крутити олівці, каблучки, ключі тощо. Тому такий подарунок підійде для будь-якого віку і роду діяльності.

  А для любителів особливо навороченних штук можна вибрати спінер з підсвічуванням або навіть вбудованою колонкою.

  Історія популярності

  Перші екземпляри іграшок на підшипниках з'явилися на західному ринку більше 20 років тому. Призначені такі гаджети були для гіперактивних людей, які відчувають проблеми з концентрацією уваги, яким складно прийняти стан спокою.

  Зараз вже неможливо визначити, хто перший винайшов дану конструкцію, адже в даний час по всьому світу безліч власників патентів на спінери оскаржують своє авторство.

  Невідомо і те, хто відродив їх популярність і запустив настільки масштабний хайп. Та це й не важливо. 
  Популярність іграшки по всьому світові доводить необхідність придбати й собі цей відмінний засіб для зняття напруги та спосіб зайняти руки під час нудьги.

  Спінер Water (Gold)
  Кешбек x2 1 грн
  79 грн
  Кешбек 1 грн