Дзига Auldey Infinity Nado серія Спліт Battle Buddha Warriors і Blast Flame з пристроєм старту YW624601

Код: 625049
Кешбек 15 грн
849 грн
- 7 %
Ваша знижка 60 грн
849 грн
789 грн
Кешбек 15 грн
від 34 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Дзига Auldey Infinity Nado серия Сплит

  Battle Buddha Warriors і Blast Flame - дзига серії Спліт турнірних бійців Infinity Nado, який відрізняється від інших кількістю Блейд у комплекті - тут їх два. У комплект блейд входить пристрій для запуску і, у залежності від типу, металеве кільце, для атаки противника, викрутка.

   

  Блейд можна кастомізувати, доповнюючи аксесуарами і створювати ідеальних бійців - швидких і маневрених. Процес гри - це не просто запуск дзиги: гравці продумують стратегію і тактику запуску так, щоб якомога швидше і могутніше вразити супротивника.

   

  Гра з блейдами Infinity Nado - це стрімка, швидка і вражаюча силою і маневрами баталія. Брати участь у грі можуть кілька учасників - і чим більше їх, тим вражаючою стає гра. Учасники бою запускають своїх бійців різної конфігурації спеціальним пусковим пристроєм - і тут починається магія фізики, логіки і вправності блейдера: дзиги набирають швидкості, обертаються, як у бойовому танці, і вражають супротивників.

   

  Переможений або втрачає енергію, і зупиняється, або виштовхується за межі, а час розділяється на частини - і так до фінального поєдинку. Поле бою - будь-яка поверхня, проте зручніше використовувати оригінальну турнірну арену з бортиками, тут і повинен відбуватися турнір.  Дзига Auldey Infinity Nado серія Спліт Battle Buddha Warriors і Blast Flame з пристроєм старту YW624601
  Кешбек 15 грн
  849 грн
  - 7 %
  Ваша знижка 60 грн
  849 грн
  789 грн
  Кешбек 15 грн
  від 34 грн/міс