Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Лишити вiдгук
Задати питання

Жива Азбука 3D англійська мова

Код:615897
Жива Азбука 3D англійська мова video preview
Жива Азбука 3D англійська мова фото
2 / 2
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Жива абетка англійської мови 3D

Жива абетка 3D Тепер і для вивчення англійської! Книга просто і швидко допоможе дитині освоїти базові англійські слова і букви! Всі літери і тварини оживають перед малюком і навіть дозволяють грати з собою! Це стає можливим завдяки технології доповненої реальності - з її допомогою пам'ять і мова дитини розвиваються швидше. Для закріплення знань малюка можна скористатися завданнями і веселими наклейками у кінці абетки.

 

Унікальні можливості у вивченні англійської мови

Разом з Живою абеткою 3D навчання вашої дитини перетвориться на веселу і цікаву гру. На кожну букву є зображення тварин і знайомих предметів, причому візуальна картинка супроводжується звуковим супроводом. Але і це ще не все: тварини можуть рухатися!

На думку експертів, подібне поєднання - ідеальний спосіб швидко і надійно засвоїти не тільки слова і звуки, а й цілі фрази. Для активації абетки варто тільки запустити програму на вашому смартфоні або планшеті і направити об'єктив камери на сторінку. Зображення букви відразу ж стане об'ємним, малюнок тварини оживе на екрані, і все це буде супроводжуватися ідеальною англійською промовою.


 

Найпопулярніші запити в категорії Жива Азбука 3D англійська мова