Жива розмальовка 3D "Мій маленький поні. Дівчата з Еквестрії: Пінкі Пай, Веселка Деш і Епплдж"

Код: 615900
Кешбек 2 грн
139 грн
Кешбек 2 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Технологія доповненої реальності

  Жива розмальовка 3D входить до серії книг "Мій маленький поні" про героїв з Еквестріі. Ця книга сповнена сюрпризів, адже кожен її герой оживає прямо у тебе на руці! Доповнена реальність - нова технологія, за допомогою якої ти можеш створювати, оживляти і переносити у реальність своїх улюблених героїв.
   

  Дівчата з Еквестрії

  Хочеш побачити, як Пінкі Пай, Веселка Деш або Епплджек грають у футбол або готують яблучний пунш? Дізнатися, хто з них робить це краще? Спробуй пограти з кожним героєм за допомогою програми Devar Kids!

   

  Скачай і встанови безкоштовний додаток Devar kids з AppStore або GooglePlay на свій мобільний пристрій. Запусти його, потім направ камеру мобільного пристрою на зображення, і герої улюбленого мультфільму оживуть!


   

  А хочеш створити власний образ для персонажа і побачити, як, наприклад, Веселка Деш у сукні грає у футбол? Розфарбуй і міняй вбрання дівчаткам з Еквестріі. Збери повну колекцію, розфарбувавши всі сторінки книги у кольори, які подобаються найбільше, і створюй дивовижні образи вподобаним героям!


   

  Стань справжнім кінорежисером! У Живій розмальовці 3D є можливість створити свій власний fashion-мультфільм з улюбленими персонажами під супровід оригінальної музики з мультсеріалу.


   
  Жива розмальовка 3D "Мій маленький поні. Дівчата з Еквестрії: Пінкі Пай, Веселка Деш і Епплдж"
  Кешбек 2 грн
  139 грн
  Кешбек 2 грн