Жива розмальовка 3D казка "Колобок"

Код: 617310
Кешбек 1 грн
129 грн
- 39 %
Ваша знижка 50 грн
129 грн
79 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  «Колобок»

  3D розмальовка робить дитину безпосереднім учасником сюжету однієї з улюблених дитячих казок. Вона вигадує, як виглядають герої, а потім захоплено спостерігає, як вони оживають на сторінках книги в доповненій реальності. Відомого мандрівника, який втік від бабусі і дідуся, тепер можна потримати на долоні.
   

  Можливості 3D розмальовки «Колобок»

  Живі казки-розмальовки відкривають малюкові необмежений простір для творчості. Спочатку він створює декорації для майбутньої гри, розфарбовуючи картинки на сторінках книги. На кожному розвороті представлені кольоровий зразок і контури малюнка - всього 7 сценок за сюжетом казки. Запропонуйте маленькому художнику пофантазувати і додати героям і елементам фону власні деталі. Ви здивуєтеся, але вони потім стануть саме в такому вигляді.

   

  Щоб оживити казку, завантажте на телефон або планшет безкоштовний додаток Devar Kids. Активуйте його за допомогою секретного коду, який розташований на зворотному боці обкладинки. Наведіть на розфарбоване зображення (воно повинно потрапити в зелену рамку) і спостерігайте за ходом знайомої історії в дії.

   

  Казку можна читати самостійно, а можна послухати - знову ж через додаток на телефоні. Книга розширює свої можливості і в очах дитини стає набагато цікавіше. Героїв буквально можна помацати, розглянути з усіх боків і навіть сфотографуватися з ними на пам'ять.
   

  Розвиваюча гра з 3D-додатком

  Мета книги - пробудити в дітях інтерес до читання. На їх сторінках історія за мотивами російської народної казки супроводжується анімованими картинками, що викликає у малюків щирий захват і здивування. Це створює слушний емоційний фон для розуміння тексту. Діти вчаться сприймати мову на слух і читати самостійно і розширюють словниковий запас.

   

  Розфарбовування - цікаве і корисне заняття, яке удосконалює гнучкість кисті і дрібну моторику дитини, просторове мислення, тренує увагу і акуратність. Творчий процес підстьобує фантазію, дозволяє передати власний погляд на світ.

   

  Використовуйте ігрові можливості 3D-розмальовки по повній, щоб побачити пригоди Колобка на власні очі!
   
  Жива розмальовка 3D казка "Колобок"
  Кешбек 1 грн
  129 грн
  - 39 %
  Ваша знижка 50 грн
  129 грн
  79 грн
  Кешбек 1 грн