Жива розмальовка 3D казка "Теремок"

Код: 615889
Кешбек 1 грн
129 грн
- 39 %
Ваша знижка 50 грн
129 грн
79 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  «Теремок»

  Унікальна жива казка-розмальовка 3D «Теремок». Герої відомої історії опиняються в доповненій реальності – тобто поряд з намальованими картинками на екрані телефону з'являються нові елементи. Чудеса і техніка об'єднуються, щоб розважати і дивувати малюка.

   

  Жива казка-розмальовка 3D «Теремок»

  Всього в книзі представлено 7 сценок з казки «Теремок». Поруч з картинкою для розфарбовування знаходиться кольоровий зразок. Дитина повторює його або проявляє фантазію. Всі придумані деталі потім з'являються на зображенні, що оживає.

   

  Для того щоб оцінити всі можливості 3д-розмальовки, вам необхідно завантажити на телефон або планшет безкоштовний додаток і активувати його спеціальним кодом (розташований на задній обкладинці під захисним шаром). Дотримуйтесь підказок на екрані і грайте з намальованими героями!

   

  Розвиваюча казка із додатком

  Мета книги – пробудити у дітей інтерес до читання. Творці знайшли ефективний спосіб: доповнити історію за мотивами російської народної казки анімованими картинками, які створює сама дитина. Ритмічний текст добре лягає на слух, розвиває у дітей сприйняття мови, збагачує словниковий запас, тренує пам'ять.

   

  Розфарбовуючи картинки, дитина вдосконалює рухливість кисті і дрібну моторику, увагу і акуратність. Творче заняття розвиває уяву, дозволяє передати власний погляд на світ. Помістіть казку «Теремок» в 3D-реальність з живою розмальовкою!


   
  Жива розмальовка 3D казка "Теремок"
  Кешбек 1 грн
  129 грн
  - 39 %
  Ваша знижка 50 грн
  129 грн
  79 грн
  Кешбек 1 грн